reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Na bank nie odsapniesz. Ja sama nie wiem jak funkcjonuje. Jaskowi od dwoch tygodni wychodza 4 zeby. Do tej pory wyszlo poltora. Poza tym ma znowu bakterie w moczu wiec latamy po lekarzach. I wyniki krwi tez nie sa rewelacyjne. A poniewaz wstaje gowniarz 8 razy w nocy to odzwyczajam go od cyca. Wiec tez sie budzi zeby sie przytulic a mi dodatkowo pekaja cyce.
A Michas od godziny ma stwierdzona angine. Kto mnie lubi na tyle zeby mnie dobic??
Dodam ze w czwartek wracam do pracy wiec se wszystko wczesnej poustalalam zeby na spokojnie wrocic do pracy. Badania okresowe, fryzjera, Jasia lekarza i inne. Wiec zostalo 3 dni a Michas z angina a Jasiek ze skierowaniem na badania na nie wiem kiedy. Cudownie
 
reklama
:szok::szok::szok: Rondzia , trzymam kciuki za Was !
Jaką bakterię ma Jasio ? Chodzi mi o nazwę ? Rodzina Pseudomonasa czy inna ?
Pytam , ponieważ synek mojej koleżanki ma permanentnie nawracające bakterie w moczu z powodu refluksa .

Ania , Tobie również przydadzą się kciukasy widzę :no: 2:47 :szok:

Buziaki dla chłopaków !
 
Witam,

Basia - fajnie, ze zajrzalas. Mati Ci wyrasta, widze ze wyciagnal sie do gory.

Wyczytalam, ze jakies grono "staruszek" na tym forum kroluje :-) Coz, ja to przy was przedszkolak jeszcze jestem :eek: . Czuje sie jak dojrzala 30, a wygladam jakbym jeszcze mleko pod nosem miala...:eek:

Rondzia - zycze powodzenia. Tak, to jakos w zyciu bywa, ze wszystko sie wali w najmniej spodziewanym momencie.
A i co to jest CUM?

Magda - a czy oprocz bakteri, dziecko Twojej kolezanki mialo jeszcze jakies objawy refluksu?

U nas tez w tym roku przyjecie, ale skromniej, bo w domu. Sonia zaprosila juz pare kolezanek z przedszkola i w takim "kameralnym" gronie pobawia sie razem Soni zabawkami.
My kupilismy Soni boombox`a. Do tej pory wszystkie jej piosenki i bajki-grajki puszczalismy na komputerze, co staje sie coraz bardziej problematyczne, zwlaszcza, ze w koncu ma swoj pokój.

Od tygodnia walczymy z katarrem u Sbriny. Zarazila sie od Soni, ktora weekend przekichala :-( Ciesze sie, ze w koncu pojawily sie aspiratory do nosa, przynajmniej nosek oczyszczany jest szybko i sprawnie.

Pozdrawiam,
 
tak dla przypomnienia :)
22nikodem.jpg

98niko1.jpg
 
Hejka
Monika trzymam kciuki za dzisiejszy dzień w pracy:-)
Moniaa Nikodem jest boski:-), ale zupełnie inny niż Nicola.

J ja.......wreszcie przespana nocka.......HURRRRA
Wczoraj od 1 w nocy do 7 rano miałam jazdę nie spałam całą noc , a w dodatku zadzwonili z przedszkola ,że Damian płacze o zęba......Zabrałam go i zawiozłam do dentysty bo już mnie trafiało i było podejrzane że jest to taki ból od wyrzynania sie 6.
Miałam rację ból zapromieniował mu na 5 i dlatego to było takie nieznośne.Damian siedział na fotelu jak trusia.Pani mu wyborowała i zaklajstrowała......POMOGŁO!
A mało tego przeżycia w pracy miałam taki sajgon ,że nie wiedziałam w co mam ręce wsadzić .Ale zawsze jest tak jak człowiek nie ma na nic sił to sie wszystko zwala na głowę.
Tak samo jak u Rondzi.

Ale szczęśliwa jestem ,że mam za sobą przespaną całą nockę ,mogę normalnie funkcjonować
Moje chłopaki Miłosz i Damian dali wreszcie odsapnąć:-D

Miłego dnia
Anka
 
Hejka
Aleeee ma Nikodem lalę :szok::-)

U nas powolutku do przodu , jeszcze się toczę.Ale już niebawem będę pakować torbę do szpitala.
Ostatnio lepiej sypiam,budzę się tylko na siku:-)
Damian trochę pokasłuje, daje mu syropek na kaszel i dzisiaj go nasmaruje Pulmexem.Jutro chyba go zostawię w domciu, żeby nie rozsiał w przedszkolu kaszlu i jakiegoś choróbska.
Poza tym wszystko ok.

Pozdrowionka!
 
Witam,

Dziwna sprawa, dostalm powiadomienie, o nowym poscie w naszym watku od Rondzi o treści "No wredne ciotki!!!!! Gdzie zyczenia dla mojego PIĘCIOLATKA??????" Czy ktoras z Was tez dostala podobnego maila, czy u mnie sie cos popsulo?

Pozdrawiam,
 
reklama
Witam,

Dziwna sprawa, dostalm powiadomienie, o nowym poscie w naszym watku od Rondzi o treści "No wredne ciotki!!!!! Gdzie zyczenia dla mojego PIĘCIOLATKA??????" Czy ktoras z Was tez dostala podobnego maila, czy u mnie sie cos popsulo?

Pozdrawiam,

Przyznam sie bez bicia. Moje dziecko mialo dzis impreze urodzinowa dla kolegow z przedszkola i innych. I se mysle ale krowy moj pazdziernikowy skarb ma urodziny a one co? przeciez zawsze byly pierwsze. Napisalam i wyslalam i w tym momencie pomyslalam sobie patrzac na suwaczek "Ale jestem pier... ta. Przeciez tak naprawde urodziny sa w niedziele". Usunelam zeby nie wyjsc na idiothe ale widac bb postanowilo oglosic swiatu ze jednak nia jestem.... :eek:

Urodziny udaly sie zajefajnie. Bardzo jestesmy zadowoleni a syn chyba nie zasnie od emocji i tysiaca prezentow...
 
Do góry