reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Ale zobacz ze ten post nie jest edytowany........:eek:nic z tego nie kumam ....jakim cudem ta fotka sie tam znalazla
 
reklama
O rany a co tu taka cisza??

U nas niestety choooooroba.
Damian złapał wirusa , kaszel katar ....gorączka i jedna noc wymiotów....niestety dziadostwem zaraził mi Miłosza.
Mały tak brzydko kaszle.......i ma katar.....dostał już syropek i mam nadzieję że mu pomoże......
OBY!


Dajcie znać co u Was?
 
hej
u mnie tez nic dobrego. nie mam na nic czasu, nie wyrabiam na zakretach. duzo roznego rodzaju problemow. Na dobitke Jasiek sciagnal goraca herbate na siebie i mam w domu poparzenca.. Potne sie soon...
 
Witam,

U nas na szczescie wszystko w porzadku. Dziewczyny zdrowe i wesole.

Sonia jest na zabieg umowiona. W zwiazku z czestymi jej zapaleniami ucha, bedzie miala zrobiony drenaz uszny, co ma wyrownac jej cisnienie plynu w uszach, no i przestanie chorowac i bedzie lepiej slyszec.

Aniu - zycze Damianowi i Miloszowi zdrowia, mam nadzieje, ze choroby sie bardziej nie rozwinely.
Rondzia - trzymaj sie, w koncu musi przyjsc fala dobrych zdazen. A Jasiek powazniej poparzony, uda sie wyjsc bez blizn?

Pozdrawiam,
 
Za to u mojego starszaka same przyjemnosci. Przynajmniej raz w tygodniu jakies urodziny (szlag mnie lekko trafia bo i kasa idzie i powroty do domu pozne). W piatek byl w przedszkolu na pidżama party wiec dziecko nocowalo w przedszkolu i wrocil w sobote. Zabawa przednia ale ja juz stara jestem okrutnie skoro moje dziecko na nocki nie wraca. Wrocil zadowolony jak gwizdek. Tematyka byla afrykanska dzungla. Jedli owoce z zawiazanymi oczami, ogladali Krola Lwa, kolorowali obrazki o dzikich zwierzetach ale co najwazniejsze panie ukryly im "raporty" w calym przedszkolu i z latakami po ciemku chodzili po troach i szukali raportow..
A na dobitke w ciagu dnia w przedszkolu bylo jakies malzenstwo i uczyli ich jak sie robi maslo i twarog. Zeby rozwiac wyobrazenie co poniektorych dzieci ze mleko jest z kartony przyszli z koza i dzieci same doily koze. Super ekstra! Cieszy mnie tylko fakt ze nie byla to krowa.
A swoja droga ludzie maja pomnysly na trzepanie kasy co? Jedna koza, brezentowa plandeka do rozlozenia na podlodze i kaska leci...
 
Wczoraj bardzo długo pracowałam , pisałam mowę , czytałam akta i takie tam ....Byłam zmęczona .
Kiedy skończyłam stwierdziłam , że umotam się jeszcze tv to zasnę szybko.
Włączyłam tvn - patrzę i widzę Sandrę z Sonią , myślę sobie " o ku ..wa czas spać , mam majaki "
wyłączyłam telewizor i usnęłam migiem. A rano nie pamiętałam czy mi się to śniło , o czym był ewentualny program , co robiła tam Sandra i co mówiła.
Rondzia dziękuję ,że oglądałaś ten program , bo żyłabym w nieświadomości:tak:

A tak poza tym wszystko ok:-)
 
reklama
Do góry