reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikóweczki - ile już przytyłyscie?

reklama
No u mnie to wyglada tak, ze w sumie przytylam 4kg, ale na poczatku ciazy schudlam 3kg, wiec ostatecznie mam na plusie 1kg,tzn mialam 2 tyg temu, teraz pewnie jest juz wiecej  ;D
 
Ewcia, tylko to bylo 2 tyg temu, od tego czasu nie mialam okazji sie zwazyc, ale ja zawsze malo wazylam i nie moglam szybko przytyc, moze w ostanich miesiacach nadrobie ::) ;D
 
Magda25 No tak ja miałam termin po połówkowym USG na 28 ale gin stwierdził że będziemy się jednak trzymać terminu z miesiączki bo jest najdokładniejszy a wielkość dzieci jest różna.Tak więc termin mam tak jak Ty na 14. :)
 
reklama
Jolikja mam na plusie 12kg w środku 26 tygodnia ;) ciekawe ile będe ważyła pod koniec ciąży,na samą myśl dreszcze mnie przechodzą :(
 
Do góry