reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikóweczki - ile już przytyłyscie?

8,5 kg.

mojemu doktorkowi sie nie za bardzo to podobalo... ;)
z reszta on w ogole jest troche nawiedzony, jesli chodzi o to tycie w ciazy... ;)
 
reklama
lekarz u którego byłam w środe po L4 powiedział,że jestem bliska anemii,ciekawe zjawisko jak ja przytyłam 12 kg :mad:
 
no wiem,to chodzi o krew,ale przecież ja się zdrowo odżywiam, wcześniej stwierdził lekarz że mam bardzo dobrą morfologie,a teraz :mad:
 
widocznie nie tak zdrowo, jak Ci sie wydawalo... :)
czegos tam za malo, maluszek wyciaga wszystko i dla Ciebie nie starcza... :)
 
Aaaale ja się czuję już gruba  :( Mam nadzieję, że schudnę po porodzie do swoich 55 kg, albo jeszcze wiecej, bo inaczej  :p Ja się zawsze zle czułam z dodatkowym tłuszczykiem. A niektóre dziewczyny wcale nie tyją , tylko im brzuszek rosnie  :p :p Też bym tak chciała, nogi mi utyły i pupsko  :p Pewnie pomyślicie, ze głupia jestem i marudze, ale ja się przez całe zycie odchudzałam i pilnowałam wagi, żeby sie dobrze czuć w swoim ciałku  :) Rany, mam nadzieje, że choć jedna z WAs nie pomyśli, żem głupia  :(
 
Patrycja możemy sobie ręce podać bo nie dość że ja również mam 0 rh - to jeszcze mam anemie ;D a o anemie nie trudno w ciąży zwłaszcza jak poczytasz w czym jest żelazo.Wątróbki,brokuły i takie tam...
 
Frezja nie wiem czy już Cie nie pobiłam
przed ciąż ważyłm 52 kg a 23.06. już była 66.5 kg czyli 14.5 kg do przody a od tamtej pory minął prawie miesiąc czyli koło 17 do przedu n pewno mam albo i więcej :/
 
reklama
A ja tam lubię brokuły ;D szczególnie na surowo, tak jak i kalafiora lubię tak zjadać. Gotowane już nie smakuje tak fajnie :laugh:
 
Do góry