reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikóweczki - ile już przytyłyscie?

hellou
KObietki a czy waga wam sie waha?? tzn czy wazycie tyle samo cały czas lub waga rosnie?? Bo ja zaobserwowałam spadek wagi :( i zastanawiam sie skad?? Gin ostanio kazałmi pic duzo wody z uwagi na mało płynow płodowych no i pije powyzej 3ldziennie, ale czy to mogłaby byc przyczyna??
 
reklama
ATAS JA TEZ TAK MAM OSTATNIO NA WIZYCIE MIAŁAM MNIEJ O 1 KG AL;E LEKARZ MI MOWIL ZE NIE SWIADCZY TO ZLE. WOD PŁODOWYCH U MNIE JEST WYSTARCZAJACO DUZO. BARDZO DUZO PIJE ALE W CZASIE UPALOW TWEDY BARDZIEJ NOGI PUCHNA OD DUZEJ ILOSCI WYPITYCH PŁYNOW
 
a ja zawsze byłam tłuściutka, a jeszcze choruję na tarczycę więc był czas, że schudłam 10 kilo, a potem przybrałam 15 :) ale się tym nie martwię, bo mój mąż (chudy jak patyk :))) mnie kocha taką jaka jestem. a w ciąży przytyłam już z 15 kilo. najwięcej brzuch mi urósł, ale ostatnio pupsko (to chyba też kwestia rozsuwających się kości, że się dupka poszerza :) )no i nogi. ale mój ginekolog i endokrynolog też mówią, że dużo wody mam w sobie i stąd też taka masa ;D
bo mam początki zatrucia ciążowego niestety i od miesiąca jestem na przymusowym zwolnieniu :( ale to dla dzidzi więc się nie buntuję :)
 
tak, bo przeważnie jestem u mamy a tam nie ma netu. a poza tym dopiero teraz znalazłam to forum. lepiej późno niż wcale :)
 
Nie przejmujcie się tymi nastoma kilogramami , mój mąż ciągle powtarza , że chciałby , żeby mi chociaż trochę zostało po ciąży, ale chyba jednak tak nie będzie. Zawsze trudno mi było przytyć , na dwa kilo w plusie przed ciążą pracowałam 3 lata. Ostatnio nawet mój gin smiał się , że z porodówki pójdę do domu w ciuchach z przed ciąży.
 
:( :( :( :( :( :(
ejjjj no fajny dół. Wy sie martwicie że przytyłyście 3 4 kilo a ja już 9,5 a rodze pod koniec pażdziernika. I co Wy na to kobity :-[
 
reklama
młoda mamusiu ja przytyłam już też sporo, ale mój lekarz wciąż mówi: nie odchudzać się, objadać się i odpoczywać ;D a poza tym ten tłuszczyk jest nizbędny żeby dzidzie chronić, a potem mieć z czego karmić. przecież gdyby nie to nikt by nie tył w ciązy, no nie?! ja się tak pocieszam :)
 
Do góry