reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikóweczki - ile już przytyłyscie?

reklama
hi hi... no wreszcie ktos, kto mnie dogania gabarytowo... ;)

u mnie nadal po 116...  :laugh:
ale wagowo, to chyba nie ma lepszych... 98.5 kg
 
Efunia - a ja nie miałam za złe mojej gin za to, że mnie "ochrzaniła". Bardzo dobrze zrobiła, bo w końcu sobie uświadomiłam, że faktycznie przesadzam z jedzeniem, głównie słodyczy. Jej słowa odniosły zamierzony skutek. Teraz jem, ale się nie obżeram. I zarówno ja jak i mały mamy się bardzo dobrze :-) Mniej jest dolegliwości typu "ciężko mi na żoładku" :-)

Moje wymiary:
100x94x101
 
Ja mysle, ze absolutnie nie jest dobrze sie objadac, na szczescie udaje mi sie jakos, z mlautkimi wyjatkami jesc tak jak chce a nie poddawac sie zachciankom, chociaz i te zachcianki sa stosunkowo nieszkodliwe.
Ja tam mam bardzo zle doswiadczenia sprzed 10 lat kiedy wazylam o 12 kg wiecej niz TERAZ a teraz i tak przybralo mi sie juz ponad 8kg.
Zawsze bylym grubuitkim dzieckiem, grubuitka dziewczynka i grubiutka panienka, i wcale mi nie jest do smiechu jak ktos mowi o obzeraniu sie w ciazy...no chyba, ze ten ktos nie ma absolutnie zadnych sklonnosci do tycia i wie, ze po ciazy wroci do poprzedniej wagi bez klopotu ;)
Moje wymiary 103/94/99 najbardziej przytyl mi oczywiscie brzusio a potem biust, w biodrach jakos malo, i to mnie cieszy niezmiernie :laugh: ale jeszcze prawie 3 miesiace...... ;)
 
a ja całe życie byłam chuderlakiem, ale też jestem przeciwna objadaniu. niezaleznie czy w ciązy czy bez - to po prostu niezdrowe. ja przytyłam około 7-8 kg na dzień dzisiejszy, brzuszek ma 88- 90 cm ( zależy od pory dnia). i ja właściwie przytyłam tylko w brzuszku. może trochę tez pupa, ale nie wiem czy to nie jest efekt wysuniecia sie do tyłu ( taka murzyńska pupa). ale sie pocieszam, co ? hihihi
 
HEY!

MAM PYTANIE DO efuni jeżeli oczywiście zechce mi odpowiedzieć jaki rozmiar nosiłaś przed ciążą.bo ja mam narazie mniejsze wymiary jak TY ale do końca ciąży napewno będą podobne do Twoich .oto one 105/104/100(biust,brzuch,biobra).Ja nosiłam przed zajściem w ciąże rozmiar 40.

POZDRAWIAM :)
 
reklama
Hej, ja jestem w 27 tygodniu i mam na razie 5 kg na plus, chociaz widze ze teraz zaczyna sie coraz szybszy przyrost masy  :D
Pozdrawiam
 
Do góry