reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paznokcie...

Mamfasolki92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Październik 2017
Postów
30
Witam, czy w ciąży można robić paznokcie żelowe? Dużo kobiet je robi w trakcie ciąży. Kosmetyczka do której chodzę również mówi, że można. Natomiast pytając dzisiaj lekarza kazał mi poczekać 4tyg dla świętego spokoju. A Wy co myślicie na ten temat?
 
reklama
Witam, czy w ciąży można robić paznokcie żelowe? Dużo kobiet je robi w trakcie ciąży. Kosmetyczka do której chodzę również mówi, że można. Natomiast pytając dzisiaj lekarza kazał mi poczekać 4tyg dla świętego spokoju. A Wy co myślicie na ten temat?
Mam podobny dylemat z fryzjerem. Jestem w 20 tc i jutro idę na farbowanie. Odnośnie paznokci slyszalam ze mozna.
@AnetaManiak wypowiedz się;)
 
Mam podobny dylemat z fryzjerem. Jestem w 20 tc i jutro idę na farbowanie. Odnośnie paznokci slyszalam ze mozna.
@AnetaManiak wypowiedz się;)
Moja bratowa farbowala włosy farba bez amoniaku i mały urodził się zdrowy. Czytałam gdzieś, że farba wnika w włos, a nie w krwioobieg. No a z tymi paznokciami to w końcu jakieś tam naświetlanie UV jest
 
Mam podobny dylemat z fryzjerem. Jestem w 20 tc i jutro idę na farbowanie. Odnośnie paznokci slyszalam ze mozna.
@AnetaManiak wypowiedz się;)
Z farbami to chodzi o wdychanie amoniaku. Bo tak jak i My to oddychany tak i dziecko.
Ale teraz są różne inne farby bez dodatku amoniaku.
Co do paznokcia to chodzi o to żeby kosmetyczka miała wszystko sterylne i żeby wykonywała zabieg w rękawiczkach. Jak wiadomo w tych czasach niestety zakłady nie przekładają wagi do czystości tylko ilości. Także jeżeli macie kosmetyczke sprawdzoną która po każdej klinetce wszystko czyści odkażającymi płynami to jak najbardziej nie ma czego się obawiać. No i nie polecam acryli ponieważ płyny używane do nich nie mają zbyt przyjemnego zapachu, a można się nawet i zatruć.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Do góry