reklama

Pazurki, pazurki i jeszcze raz pazurki!!!!

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez bpcianek22, 17 Kwiecień 2007.

?

Paznokcie. Jakie są twoje?

1. naturalne

85,7%
  2. przedłuzone metodą zelową

8,2%
  3. przedłuzone metodą akrylową

6,1%
  4. przedłuzone porcelaną

głosów: 0
    0,0%
  1. bpcianek22

bpcianek22 Zaangażowana w BB

Hej.
    Paznokcie, pielęgnacja, artystyczne zdobienie a przedewszystkim przedłuzanie metodą zelową to moje hobby, praca, zamiłowanie. Może jest ktos jeszcze kto uwielbia paznokcie (nie koniecznie profesjonalnie)

2. Novaczka

Novaczka Fanka BB :)

Witaj.
    Ja przez pewien czas bardzo zabiegałam o paznokcie, ale nie z powodów estetycznych, tylko zawodowych. Jestem gitarzystką, więc zdobienia raczej odpadają, bo zetrą się po pierwszych trzech minutach, natomiast robiłam wszystko, by je wzmocnić, zwłaszcza jak zmieniłam struny z nylonów na druty. Teraz mam przerwę w graniu, więc i paznokcie odpoczywają. Ale wrócę do grania i zabawa zacznie się od początku. Jeśli więc znasz jakieś sposoby na wzmacnianie (utwardzanie) paznokci, to chetnie posłucham. Od razu zaznaczam- odpadają lakiery, jeśli odżywki to tylko takie, które nie pozostaja na płytce, tipsy i inne tego typu przedużacze też nie wchodzą w grę.. Pozdrawiam.

3. reklama
  4. anna_ajra

anna_ajra Fanka BB :)

Niestety nie mam zbyt dużo czasu na malowanie paznokci i widocznie nie zależy mi na tym ...

5. renata29

renata29 Początkująca w BB

Witam. Na wzmocnienie paznokci dobrze działa moczenie ich w ciepłym oleju lub oliwie, przez kilka minut. Ważne aby robić to jak najczęsciej. Ja jestem trochę mało cierpliwa, więc za rzadko to robię. Pozdrawiam.

6. kasiek751

kasiek751 Zaciekawiona BB

Ja lubię mieć ładnie pomalowane poznakcie,chętnie też ozdabiam je na różne sposoby,przedłużanie(i długie paznokcie w ogóle)odpadają ze względu na moją pracę ale z krótkimi też można robić ciekawe rzeczy...;-)

7. bpcianek22

Z całego serca mogę wam polecić odżywki Sally Hansen (w miarę tanie są na allegro). Są to jedne z lepszych specyfików do paznokci. Pazurki szybko robią się mocne, nie rozdwajają się, szybciej rosną. Z tańszych odżywek proponuję wszelkiego rodzaju bobmy witaminowe do malowanie np.Kiss.
    Jednakze musicie tutaj pamiętać ze liczy się systematycznosć

8. bpcianek22

anna_ajra moim azdaniem znjadziesz z 10 minut wieczorem na polakierowanie pazurkow(chociażby bezbarwnym lakierem).Zadbane dłonie i paznokcie naprawdę duuuużo robią.

9. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

Ja lubię mieć zadbane dłonie ale paznokcie mam strasznie słabe, rozdwajające, i łamliwe:wściekła/y::baffled:.Miałam akryle jakiś czas temu, ale zdjęłam i już więcej nie robiłam. Teraz maluję lakierem bezbarwnym albo o jakimś neutralnym odcieniu i jest jak jest;-)

10. reklama
  11. bpcianek22

a zdjęłaś sama czy byłaś u stylistki?

12. Madeline_GB

Madeline_GB Fanka BB :)

Naturalne jak najbardziej. Teraz gdy nie pracuje moge sobie pozwolic na bardzo dlugie paznokcie oczywiscie swoje.:-D Mam bardzo mocne wiec to jest kwestia paru tygodni ale czas spedzony na upiekszaniu malowaniu ich jest naprawde fajna zabawa:-D Ale za nie cale 3 miesiace gdy pojawi sie moj synek bede musiala sie ich pozbyc aaa to troche smutne. Pozdrawiam

Poleć forum