reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pchanie rączek do buzi i slinienie

ciężarówka :)

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2010
Postów
123
WItam, Moja Maja za tydzień skończy 2 miesiące i od wczoraj zauwazyłam że wkłada sobie rączki do buzi i ssie, albo po prostu się bawi nimi, też lekko się ślini. Czy to normalne? bo myśłam że takie zabawy to w późniejszym etapie :)
 
reklama
Nie ma się czym martwić. Moja Gabi skończyła niedawno 2 miesiące i też już odkryła jaką super zabawką są rączki:-). Nie mówiąc już o bańkach ze śliny :-D
 
;) moja Arlena z uporem maniaka wklada sobie raczki do buzi czasem az za gleboko i sie dlawi:O kiedy jej wyciagam ma wielkie pretensje :O myslalam ze to nie do konca jest normalne heh a jednak ;)
 
Moja mała ma prawie 2,5 miesiąca i od około 2 tyg wpycha sobie piąstki do buzi :p czasami przy tym prostuje palce i wpycha je do gardła aż zamyka oczy i ma odruch wymiotny, hehe :D ale z jaka zaciętością je tak wkłada, wczoraj nawet całą piąchę prawie włożyła :D
 
Mój synek w połowie 2 miesiąca , teraz (3mc) wkłada rączki do buzi a gdy mu wyciągam złości się na mnie :D oprócz tego któraś mama wyżej wspomniała o bańkach ze śliny mój synek również zaczął robić bańki ze śliny :O
 
reklama
Maluch po prostu odkrywa nowe rzeczy i chce poznawać swoje ciało. poczekaj za niedługo będzie nogi do buzi pchać :)

Jeśli martwi Cię wsadzanie rączek do buzi albo jak dziecko ssie ciągle (sina rączka) - lekarze zalecają smoczek
 
Do góry