reklama

pchanie rączek do buzi i slinienie

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez ciężarówka :), 28 Luty 2011.

1. ciężarówka :)

ciężarówka :) Fanka BB :)

WItam, Moja Maja za tydzień skończy 2 miesiące i od wczoraj zauwazyłam że wkłada sobie rączki do buzi i ssie, albo po prostu się bawi nimi, też lekko się ślini. Czy to normalne? bo myśłam że takie zabawy to w późniejszym etapie :)

2. skrzat910

skrzat910 żyje dla nowego życia

bardzo normalne. W okresie płodowym też to robiła.

3. reklama
  4. aguska2017

aguska2017 Moderator

tak to jak najbardziej normalne:-)

5. kakakarolina

kakakarolina Moderator

i będzie Wam towarzyszyć jeszcze baaardzo długo:)

6. Maga83

Maga83 Szczęśliwa Mama i Żona

Nie ma się czym martwić. Moja Gabi skończyła niedawno 2 miesiące i też już odkryła jaką super zabawką są rączki:-). Nie mówiąc już o bańkach ze śliny :-D

7. Salomii

Salomii Fanka BB :)

;) moja Arlena z uporem maniaka wklada sobie raczki do buzi czasem az za gleboko i sie dlawi:O kiedy jej wyciagam ma wielkie pretensje :O myslalam ze to nie do konca jest normalne heh a jednak ;)

8. Angy84

Angy84 Zaangażowana w BB

Moja mała ma prawie 2,5 miesiąca i od około 2 tyg wpycha sobie piąstki do buzi :p czasami przy tym prostuje palce i wpycha je do gardła aż zamyka oczy i ma odruch wymiotny, hehe :D ale z jaka zaciętością je tak wkłada, wczoraj nawet całą piąchę prawie włożyła :D

9. DiamoundGloss

DiamoundGloss Kocham Moich mężczyzn:*:*

Mój synek w połowie 2 miesiąca , teraz (3mc) wkłada rączki do buzi a gdy mu wyciągam złości się na mnie :D oprócz tego któraś mama wyżej wspomniała o bańkach ze śliny mój synek również zaczął robić bańki ze śliny :O

10. reklama
  11. kasiagie

kasiagie Fanka BB :)

To zupełnie normalne, wszystkie dzieci tak robią :)

12. SWIAT GUCIA

SWIAT GUCIA Zaciekawiona BB

Maluch po prostu odkrywa nowe rzeczy i chce poznawać swoje ciało. poczekaj za niedługo będzie nogi do buzi pchać :)

Jeśli martwi Cię wsadzanie rączek do buzi albo jak dziecko ssie ciągle (sina rączka) - lekarze zalecają smoczek

Poleć forum