reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pchanie rączek do buzi i slinienie

Mój mały ma ponad 6 miesięcy i też sobie jeszcze wkłada palce do ust, czasami nawet całą pieść :)
Ostatnio spodobało mu się ssanie palca u stopy :)
 
reklama
mój tez jak miał niecałe 2 miesiace wkładał raczki do buzi i sie niesamowicie slinił a teraz co złapie w raczke to dobuzki pcha :)
 
Nasz maluszek też już odkrył że można bawić się rączkami i pcha je do buzi, ma 1.5 miesiąca..z początku myślałam że on jest głodny :-)
 
Uspokoilam sie bo moja Nadia rowniez od paru tygodni pacha raczki do buzki i je ssie.Czasami bierze nawet moja reka i ja cuca heh.Slini sie tez na potege i te banki tak jak pisalyscie wczesniej.Rozkoszne dzieciaczki:)
 
Może was pociesze :) moje małe pocieszki gdzieś od 3 miesiaca pakują rączki do buski i slinia sie, pani doktor stwierdzila ze to normalne i poprzedza zabkowanie - slinianki biora sie do pracy, teraz male maja 6 miesiecy i paluchy, piastki w biuzi to standard czasami nawet sie dlawia od tego, ale mam nadzieje ze juz niedlugo zabki wyjda i bedzie mniej raczek w buzi i mniej sliny na ubranku :p pozdrawiam
 
Dzieci zaczynają poznawać świat od samego siebie. najpierw próbują swoje rączki, potem nóżki i jest to całkowicie normalne. Od tego kiedy dziecko zacznie wykazywać zaintersowanie swoim ciałem zależy od tempa jego rozwoju.  
 
Moje dziecko d tej pory wkłada rączki do buzi a ma już 18 miesięcy jak tylko ząbki mu wychodzą i go swędzą. Nawet gryzaków nie chce tylko rączki.
 
reklama
Do góry