reklama

Pchli Targ

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2013' rozpoczęty przez banankowa, 19 Wrzesień 2012.

1. banankowa

banankowa Fanka BB :)

Tak pomyślałam, że mogłybyśmy mieć temat, w którym byśmy zamieszczały swoje ogłoszenia sprzedam/kupię/wymienię i polecały swoich sprawdzonych sprzedawców (np. z allegro) i sklepy (te internetowe i zwykłe), które już znamy i warto w nich robić zakupy, zarówno dla Mamy jak i Maluchów :-)

2. kosheen

kosheen Zaciekawiona BB

ciekawe...jestem jak najbardziej za i będę śledzić rozwinięcie :)

3. reklama
  4. banankowa

banankowa Fanka BB :)

ze sprzedawców na allegro na pewno mogę Wam polecić
    r_p77 - miał kiedyś super mięciutkie pieluchy tetrowe, nie takie sztywne szmaty
    GR-AN

u nich kupiłam praktycznie wszystko co mi było potrzebne w poprzedniej ciąży, bez problemów z wysyłką czy zmienieniem zamówienia;-)

5. Monika20078

Monika20078 Fanka BB :)

6. asinka85

asinka85 Mama Tymona i Niny :-*

7. kiniusia1730

kiniusia1730 Aniołkowa Mamusia Zuzi

Dziewczyny moja znajoma ma do sprzedania wózek tako x jumper z fotelikiem użyty tylko raz. Tylko zależy jej na czasie, bo wyjeżdża z kraju i nie chce go ze sobą zabierać. Może któraś się zdecyduje, wózek w przystępnej cenie ze względu na to, że zależy jej na czasie. Wózek w takiej kolorystyce sttf1.jpg
    Jeżeli, któraś z Was będzie chciała faktyczne jego zdjęcia i więcej informacji podam namiary do znajomej. ;)

8. polinek

polinek Początkująca w BB

9. Szczebiotka

Szczebiotka Fanka BB :)

Kobietki mam do sprzedania spodnie z poprzedniej ciąży, zapakowałam do Polski by sprzdać na allegro ale może której z Was się przydadzą, obie pary noszone tylko kilka razy bo przed 3 miesiącem nie potrzebwałam a po 7 już nie mieściłam się:zawstydzona/y: a dla mnie jeansy to spodnie wyjściowe;-)
    W każdym razie obie pary rozmiar 38, uk 10, te z podwiniętymi nogawkami są R-regular, dla mnie były na długość do kostek ale ja kurdupelek bo 162cm, drugie są L-long i te mi były za długie o jakieś 5cm.
    Na allegro miałam wystawić za 50zł ale jeśli któraś z Was będzie zainteresowana to za 30zł plus ewentualne koszty przesyłki, do Poznania mogę podrzucić.
    Jeśli któraś by chciała więcej info pytać proszę, mogę mierzyć dokładnie:-)
    IMG-20120926-01014.jpg IMG-20120926-01015.jpg IMG-20120926-01016.jpg
    Bridgend-20120926-01011.jpg Bridgend-20120926-01012.jpg Bridgend-20120926-01013.jpg
    proszę uprzejmie o nie zwracanie uwagi na chaos na około ale robiliśmy porządek w szafach,właśnie zauważyłam, że na zdjęciu załapała się nawet nóża Szczepcia, który intesywnie mi pomogał czego efekty widać właśnie:szok:;-)

10. reklama
  11. aniulkas

aniulkas Fanka BB :)

MOja koleżanka ma do sprzedania w stanie idealnym fotelik samochodowy MAXI COSI ...cena 350 zł
    Zainteresowana osobe prosze o kontakt na priv.
    Pozdrawiam

12. asinka85

asinka85 Mama Tymona i Niny :-*

Poleć forum