reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS, brak okresu, brak owulacji, laparo

fiddlee

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2019
Postów
870
Miasto
Świebodzin
Witam:) po krótce o nasze dziecko staramy się już od 4 lat z jedną stratą. Generalnie chciałabym Was zapytać o okres po laparoskopii. 18.01 mam mieć zabieg na obu jajnikach ponieważ są pełne od pęcherzyków. Dwa lata temu jeszcze organizm ładnie reagował na clo, teraz już prawie wcale. Dodatkowo jeśli nie biorę luteiny bądź duphastonu to okresu brak. Czy po laparo okres wystąpi sam?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:) po krótce o dziecko staramy się już od 4 lat z jedną stratą. Generalnie chciałabym Was zapytać o okres po laparoskopii. 18.01 mam mieć zabieg na obu jajnikach ponieważ są pełne od pęcherzyków. Dwa lata temu jeszcze organizm ładnie reagował na clo, teraz już prawie wcale. Dodatkowo jeśli nie biorę luteiny bądź duphastonu to okresu brak. Czy po laparo okres wystąpi sam?
czy ten zabieg to nakłuwanie jajników ? Tzw kauteryzacja ?
 
Tak i będzie robiona również drożność
to dokładnie miałam ten zabieg 3 lata temu. Laparoskopię miałam wykonywana 13dc i to był cykl bezowulacyjny wiec od 22dc dostałam Luteinę. Kolejny cykl był już owulacyjny bez jakichkolwiek wspomagaczy. W drugim cyklu udało się zajść w ciąże, co ciekawe w druga ciąże udało się zajść bez problemów...tak jakby moje jajniki przestały być policystyczne.

Powodzenia! Trzymam kciuki :*
 
to dokładnie miałam ten zabieg 3 lata temu. Laparoskopię miałam wykonywana 13dc i to był cykl bezowulacyjny wiec od 22dc dostałam Luteinę. Kolejny cykl był już owulacyjny bez jakichkolwiek wspomagaczy. W drugim cyklu udało się zajść w ciąże, co ciekawe w druga ciąże udało się zajść bez problemów...tak jakby moje jajniki przestały być policystyczne.

Powodzenia! Trzymam kciuki :*
Dziękuję za odpowiedź! [emoji173] podniosłaś mnie na duchu [emoji173]
 
Do góry