reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pcos ciaza

Dołączył(a)
8 Październik 2020
Postów
8
Witam wszystkie Panie ...
Mam na imię Natalia i mam 25 lat .. w lutym stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników PCOS ... lekarz zlecił badania po wykonaniu badań glukoza 108 oraz za wysoki Andriostedion 6,4 ... brak miesiączki od lutego wcześniej również bywały nie regularne .. leki które biorę to antykoncepcja microgynon oraz symformin .. sstaramy się o maluszka z partnerem ,ale ja już tracę nadzieję, że zostanę mama :( .. czuje ,że pogadam w depresję ... wiem ,że na to wszystko trzeba czasu ,ale tyle się naczytalam, że najlepiej starać się o.Maluszka przed 25 rokiem życia... Czy któraś z kobietek miała podobnie i udało się wyregulowac wszystko i teraz jest szczęśliwa mama ? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi . Pozdrawiam
 
reklama
Cześć:)

U mnie również PCOS. Nie prawda jest to ze dziecko przy policystycznych największa szansa przed 25 rokiem życia. Ja sama mam 28 lat i nic takiego lekarz mi nie powiedział. Rowniez staram się z Mężem o dziecko. Jestem stymulowana i wierze ze sie uda. Pamiętaj,że ludzie starają się latami o dziecko i udaje się. Jestes Mloda i sporo czasu jeszcze przed Tobą ;) na necie nie ma co czytać i zagłębiać się bardziej. Zapytaj lekarza najlepiej o to co Cię nurtuje. I przede wszystkim nie nastawiaj sie negatywnie;)
 
Ważne też jest to zebys trafila do dobrego lekarza. Przez rok czasu chodzilam do jednego lekarza, w pewnym momencie zaczęła mnie straszyc o in vitro. Spróbowałam bezpośrednio w klinice leczenia niepłodności, trafiłam na swietna lekarke ktora zrobila ze mną taki progres w miesiac jakiego nie udało się zrobić poprzedniej w rok. Wszystko poszło do przodu i teraz czekamy CIERPLIWIE az zaskoczy ;)
 
Witam wszystkie Panie ...
Mam na imię Natalia i mam 25 lat .. w lutym stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników PCOS ... lekarz zlecił badania po wykonaniu badań glukoza 108 oraz za wysoki Andriostedion 6,4 ... brak miesiączki od lutego wcześniej również bywały nie regularne .. leki które biorę to antykoncepcja microgynon ( zapisana na okres dwóch miesięcy, żeby uregulować hormony ) ) oraz symformin .. sstaramy się o maluszka z partnerem ,ale ja już tracę nadzieję, że zostanę mama :( .. czuje ,że pogadam w depresję ... wiem ,że na to wszystko trzeba czasu ,ale tyle się naczytalam, że najlepiej starać się o.Maluszka przed 25 rokiem życia... Czy któraś z kobietek miała podobnie i udało się wyregulowac wszystko i teraz jest szczęśliwa mama ? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi . Pozdrawiam
 
reklama
reklama
Do góry