reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pcos i in vitro Poznań czy Bydgoszcz?

Mam insulinooporosc i biorę glucophage, na prolaktyke biore bromocorn. Nie mialam robionej drożności
Ja mialam dosc szeroka diagnostyke( wykonana przez roznych lekarzy) z kariotypami wlacznie. Natamiast nie mialam zrobionego badania na trombofilie ( moglam oczywiscie sama wykonac- bylam po jednym poronieniu)...co mnie zdziwilo w klinice w Bydgoszczy to to, ze lekarz w ogole na to machnal reka i kompletnie to olal... Co do kariotypow sama je ostatecznie zrobilam...zeby miec w ogole pojecie czy invitro ma jakikolwiek sens...do dzis troszke nie rozumiem polityki tej kliniki.
 
reklama
Ja miałam PCOS i niedoczynność tarczycy, cykle nieregularne i bezowulacyjne. Wzięłam się za siebie, schudłam 12 kg, brałam Duphaston + Clostilbegyt i ruszyło, zaszłam w 2 cyklu. Dziś nasz syn ma skończone 9 tygodni 🙂
Jesteś pod opieką ginekologa i endokrynologa? Często utrata wagi przy PCOS pomaga zajść w ciążę
 
Ja miałam PCOS i niedoczynność tarczycy, cykle nieregularne i bezowulacyjne. Wzięłam się za siebie, schudłam 12 kg, brałam Duphaston + Clostilbegyt i ruszyło, zaszłam w 2 cyklu. Dziś nasz syn ma skończone 9 tygodni 🙂
Jesteś pod opieką ginekologa i endokrynologa? Często utrata wagi przy PCOS pomaga zajść w ciążę
Jestem pod opieką ginekologa. Wyniki tarczycy mam dobre więc nie chodzę do endokrynologa. Jeśli chodzi o wage to mam dobre bmi, należę do tych osób co dużo jedzą a malo ważą
 
Polecam dr Marcina Rajewskiego z Poznania. Bardzo sympatyczny i otwarty no i dobry specjalista. Dzięki jego diagnozie jestem w 32 tyg ciąży.
 
Hej dziewczyny! Jeśli macie 3 minutki to prosiłabym o wypełnienie ankiety potrzebnej mi do napisania pracy mgr. Dotyczy odżywiania w pcos, z góry dziękuję <3
 
Do góry