reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - stymulacja gonadotropinami

Ja w sobotę mam wizytę u gina i będę się pytać czy możemy przyjsc razem a mam za tydzień prenatalne w piątek. Tak bym chciała żeby chociaż na jednej wizycie był ze mną.
To chyba wszystko zależy od placówki i lekarza. Bo w invimedzie i pzu nie ma problemu żeby był ze mną jeżeli lekarz wyrazi zgodę. A w Gaji nie ma w ogóle takiej możliwości.. A szkoda, że dzisiaj nie mógł wejść bo tyle czasu co mogłam sobie pooglądać jak maleństwo fika [emoji7]
To było takie urocze jak lekarz się wkurzał na nie [emoji23] "no nie wkurzaj mnie mały, nie ruszaj się, no pokarz się młody" rośnie małe charakterne [emoji41]
 
reklama
Hej dziewczyny . 7 miesiąc z lametta dwa pecherzyki zastrzyk na pękniecie i znowu nadszedł okres … ten miesiąc postanowilam zrobic sobie przerwe i zrobic sobie detox organizmu .. a od stycznia sprobowac z zastrzykami podobno powodują wiekszą ilość pecherzykow ..: Czy ktoś miał z tym styczność i się udało ? Bo niewiem co może być przyczyną … owulacja jest …
 
Hej dziewczyny . 7 miesiąc z lametta dwa pecherzyki zastrzyk na pękniecie i znowu nadszedł okres … ten miesiąc postanowilam zrobic sobie przerwe i zrobic sobie detox organizmu .. a od stycznia sprobowac z zastrzykami podobno powodują wiekszą ilość pecherzykow ..: Czy ktoś miał z tym styczność i się udało ? Bo niewiem co może być przyczyną … owulacja jest …
Ja również miałam stymulację lametta,potem dołączono zastrzyki z gonatropiny,faktycznie było więcej pęcherzyków ale ze ja mam PCOS to przeszłam wtedy hiperstymulacje i już do zastrzyków nie wróciłam. Spróbuj z zastrzykami ponieważ mogą być na nich lepszej jakości komórki . A miałaś jakieś dodatkowe badania,typu np. AMH ? Partner/ mąż badanie nasienia??
 
Mialam badanie droznosci , nasienie tez wszystko ok dlatego sie zastanawiam czy zastrzyki moga cos zmienic skoro tabletki mimo pecherzykow pekaly i nic nie ma do tej pory ..
 
Ale udalo sie ?in vitro?
Trzy zarodki udało nam się uzyskać,pierwszy transfer z jednym zarodkiem się nie udał,beta nie drgnęła więc nie było implantacji. Za drugim razem wzięliśmy ostatnie dwa i się udało. Jeden maluszek źle się rozwijał od początku i zmarł w 8 tygodniu a drugi ładnie się rozwija już trzeci miesiąc 🥰 przy stymulacji do punkcji też miałam hiperstymulacje i zamrazalismy też moje komórki jajowe bo na stymulację dalsze nie było zgody gdyby nie powiodły się transfery.
 
reklama
Wlasnie dziwne jest to ze 3 lata temu poronilam w 7 tyg ciazy ale tez bylam stymulowana tyle ze bralam po 1 tabletce i za drugim razem sie udalo a tu biorac po 3 tabletki nic do tej pory..
 
Do góry