reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - stymulacja gonadotropinami

Właśnie odkryłam, że wczoraj pojawił się wynik na chlamydie u M. Ma oczywiście negatywny. Więc jak on taki ma więc ja też a to oznacza, że nic już nie stoi na przeszkodzie do in vitro [emoji16]
 
reklama
Właśnie odkryłam, że wczoraj pojawił się wynik na chlamydie u M. Ma oczywiście negatywny. Więc jak on taki ma więc ja też a to oznacza, że nic już nie stoi na przeszkodzie do in vitro [emoji16]
Ooo fajnie że aż tak długo się nie czeka na wyniki,pocieszasz mnie ☺️
 
Była dzisiaj na becie.... 2h czekałam w labo...jakas paranoja... Zrobiłam dzisiaj 3 testy. Dwa rano i jeden po 11. Na jednym z rana Pinku wyszedł cień na drugim nic i później zrobiłam jeszcze raz taki zwykły z neta Płytkowy(co rano nie pokazał nic) i teraz pokazał cień... Pewnie to fabryczne ale dla pewności musiałam zrobić tym bardziej że w czwartek mamy wizytę w sprawie in vitro więc muszę mieć pewność, że nie jestem przed stymulacja...
A Ty jak tam? [emoji16]
 
Oooo a może się udało ☺️☺️☺️dawaj znać jak tam beta 😊 mi tam nigdy nawet cień nie wychodził,nooo chyba że jeszcze zastrzykowy to mi wychodził zawsze długo. Czekam na info ☺️☺️☺️ja czekam do wizyty 19stego mamy ☺️i zaczynamy 😊
 
Była dzisiaj na becie.... 2h czekałam w labo...jakas paranoja... Zrobiłam dzisiaj 3 testy. Dwa rano i jeden po 11. Na jednym z rana Pinku wyszedł cień na drugim nic i później zrobiłam jeszcze raz taki zwykły z neta Płytkowy(co rano nie pokazał nic) i teraz pokazał cień... Pewnie to fabryczne ale dla pewności musiałam zrobić tym bardziej że w czwartek mamy wizytę w sprawie in vitro więc muszę mieć pewność, że nie jestem przed stymulacja...
A Ty jak tam? [emoji16]
I jak tam ? Przyszła betka??? 😊
 
reklama
Wydaje nam się że dużo nerwów już straciliśmy przy tych staraniach ale tak jak piszesz najgorsze nerwy przed nami.
 
Do góry