reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - stymulacja gonadotropinami

reklama
Czuje podbrzusze takie jakby napięte,niewiem jak to określić. Bynajmiej coś tam się dzieje 😉 ale nic bolesnego jakoś szczególnie a ty jak się czujesz?
 
Czuje podbrzusze takie jakby napięte,niewiem jak to określić. Bynajmiej coś tam się dzieje [emoji6] ale nic bolesnego jakoś szczególnie a ty jak się czujesz?
Cały dzien boli mnie głowa, czuję się jak na chorobę, bolą mnie plecy i na nowo zaczęły ciągnąć pachwiny. No ale ja w robocie na wysokich obrotach cały czas
 

Beta 47.1 [emoji123][emoji123][emoji123]
Progesteron 59.08ng/ml
Ja jutro jadę powtórzyć i przyznam że bardziej się stresuje tym wzrostem który powinien być niż wczorajsza betą bo jak test ładny wyszedł to wiedziałam że jakaś tam beta będzie napewno i oby jutro nie mniejsza tylko rosła do nieba✊✊✊
 
reklama
Ja mam dokładnie to samo. Dzisiaj to pewniak a piątek to niewiadoma..
Będzie dobrze! [emoji3590]
Ja jutro jadę powtórzyć i przyznam że bardziej się stresuje tym wzrostem który powinien być niż wczorajsza betą bo jak test ładny wyszedł to wiedziałam że jakaś tam beta będzie napewno i oby jutro nie mniejsza tylko rosła do nieba[emoji110][emoji110][emoji110]
 
Do góry