reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - Zioła ojca sroki 3-efekty

Olay

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2021
Postów
15
Hej dziewczyny😃 Mam Pcos-na jajnikach sporo pęcherzyków cykle nawet po 40-60 dni najprawdopodobniej bezowulacyjne lub owulacją jest bardzo rzadko. Wyniki mam w normie, testosteron lekko podwyższony ledwie o parę punktów. Jestem już mamą 4 latka☺️ w ciążę z nim zaszłam praktycznie od strzała. Chcielibyśmy mieć drugie dziecko. Byłam dzisiaj na monitoringu cyklu jestem w 10 dniu endometrium nie najgorsze ale nie najlepsze niestety w jajnikach podobno się nic nie dzieję 😔 za tydzień kolejny monitoring. Piję sobie też zioła ojca sroki 3 myślałam że coś mi pomogą a tu klapa. Co myślicie? Jakie macie przejście?
 
reklama
U mnie te zioła działają cuda i dzięki nim mam normalne cykle, owulacje i brak torbieli czynnościowych po latach kiedy musiałam brać antykoncepcję z uwagi na pcos i wieczne torbiele, brak miesiączek.
 
Do góry