reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

PCOS

Annie1230

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny, problemów z miesiączką ciąg dalszy.. Pisałam wcześniej, że w grudniu miesiączka przyszła jak w zegarku (25.12), a kolejnej do tej pory nie ma. Miałam w domu opakowanie Orgametrilu na wywołanie, wzięłam 8 tabletek (miałam 10, ale 9 dnia zapomniałam wziąć), ostatnią wzięłam 3 dni temu. Kiedy powinnam dostać krwawienia?
Czy powinnam wykonać jakieś badania? Gin dopiero za miesiąc :(
Od stycznia bolą mnie piersi, są powiększone i twarde, mam też dziwne uczucie w jajnikach, jakby łaskotanie, swędzenie.. Robiłam test 34 i 43 dc (aktualnie 44dc),obydwa negatywne.
Pomocy!

reklama

AnnaŻet

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny, problemów z miesiączką ciąg dalszy.. Pisałam wcześniej, że w grudniu miesiączka przyszła jak w zegarku (25.12), a kolejnej do tej pory nie ma. Miałam w domu opakowanie Orgametrilu na wywołanie, wzięłam 8 tabletek (miałam 10, ale 9 dnia zapomniałam wziąć), ostatnią wzięłam 3 dni temu. Kiedy powinnam dostać krwawienia?
Czy powinnam wykonać jakieś badania? Gin dopiero za miesiąc :(
Od stycznia bolą mnie piersi, są powiększone i twarde, mam też dziwne uczucie w jajnikach, jakby łaskotanie, swędzenie.. Robiłam test 34 i 43 dc (aktualnie 44dc),obydwa negatywne.
Pomocy!
Jestem w identycznej sytuacji ostatni okres 27.12 testy negatywne... Ja po orgametrilu miałam zawsze w ciągu 3 dni... Teraz żałuję że nie mam bo by mi pomógł

Do góry