reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Pęcherz moczowy

Destino

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Marzec 2016
Postów
9 307
Miasto
Kraków
Posiew moczu i ogólne badanie robione w poniedziałek. Wyniki bdb. Ale dzisiaj jest lepiej więc może się to unormuje. Żurawinę dopiero wczoraj zaczęłam pić.
W takim razie pij żurawinę codziennie na czczo jeden kieliszek. Możesz całą ciążę. Będzie wypłukiwać bakterie, a przy okazji wzbogaci cię w Wit C i pomoże na odporność. Ma dużo dobrych zalet. Ja piłam i wciąż pije. Teraz dzieciom w domach przemycam.
 
reklama
Do góry