reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pęcherze na ranie - pomocy!

reklama
Jakby co dysponuję telefonem komórkowym do Madanowskiego. Niestety będę mogła Ci go podać dopiero po 23.00 bo nieopatrznie jest zapisany w komórce męża a ten jeszcze siedzi w pracy.
 
to jak Ty z sąsiadekm lezysz po porodzie albo z psem to tak ale ja z dzieckiem lezałam .Nie przyszło mi do głowy z psem lezeć ale kazdy ma inaczej :D:D
pozatym nie mogłam sie powstrzymac od skomentowania ze dziecko bedzie najpierw zarazone gronkowcem/Gronkowca ma ppraktycznie kazdy na skórze w jamie ustnej itp.Wiec zaraza sie osoba której zakazi rana.Przeszłam to ze swoim dzieckiem a pozatym jestem nosicielka innego typu gronka dziecko sie nie zaraziło.Zaraza tylko typ szpitalny tak.poczytajcie w intenrecie a potem komentujcie bo irytuje mnie strasznie jak ktoś nie wie nic a sie wypowiada.Wcale nie mówiłam ze ma to ,mówiłam jak mój syn byl zaraozny.A pozatym trza bylo zapytac sie kto.
 
Ja tam sypiam i z mężem i z psem, ale póki co żaden mnie gronkowcem nie zaraził. Wygląda na to, że wszystko przede mną :p

Klaudusia rzucono nam wyzwanie chociaż temat postu na to nie wskazuje :wściekła/y:

Idę przygotowac późną obiado-kolację niedoszłemu nosicielowi gronkowca, który wraca właśnie z pracy. Zajrzę przed snem i gdybyś chciała ten telefon to daj mi znać :)
 
Ostatnia edycja:
Pysia nie możliwe, że denerwuje Cię kiedy ktoś wypowiada się na tematy, o których nie masz pojęcia.
Sama to robisz.....
Oto dwie Twoje wypowiedzi

myśle że zbyt mała beta nie jest ok a taka chyba może być bo swiadczy że ciąża jest.Tak myśle,ale nie jestem w 1000 procent pewna bo na ten temat sie wogole nie znam

własnie zajzałam do książki medycznej i w internecie .I w ksiażce i w internecie pisze że nadmiene podwyższone hcg może byc przyczyną jakiegos zasniadu graniasteo(co kolwiek to jest) tak kosmówki patologia łozyska.No ale pisze tez ze na usg jak to jest to coś tam widać(nie doczytalam co)

Anka challenge accepted:-D:-D
 
Zaczynam tarzać się ze śmiechu. Noel strasznie przepraszam, ale jest to jedyna rzecz która rozbawiła mnie w ciągu ostatnich kilku tygodni (sytuację moją znasz). Jest taki emotek na GG i nazywa się <rotfl> to własnie ja teraz w kuchni na kanapie :-D
 
Pysia ja śpię z mężem, dla mnie mój oznaczałby w twojej wypowiedzi właśnie mąż (z resztą jak dla reszty dziewczyn) i pewnie nie wiesz jaka to przyjemność spać z mężem.
A mój mąż czasami powtarza (dla żartów): "Kochanie umyj zęby, bo mój koń lubi czystą stajnię" Hmmmm..... Może trochę prawdy w tym jednak jest :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
No ale lepiej pisać w temacie: MarciaBe czekamy na wieści!!!!:tak:
 
słuchajcie-jak chcecie się bawić w bitwę na głosy- to na kafeterię proszę się przenieść, a jak macie coś do siebie to na privach.

Autorka prosi o pomoc. Każda z Was zaofiarowała swoją radę. Jednej pęcherze kojarzą się gronkowcem- innej z obtarciem.

MarciaBe daj znać co lekarz powiedział.
 
reklama
Do góry