reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pęcherzyk ciążowy a plamienie

Domqa10

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2021
Postów
53
Hej czy któraś miała podobną sytuację
06.10 beta 299
09.10 beta 650
Wczoraj 17.10 wizyta u gin pogrubione endometrium i widoczny pęcherzyk ciążowy mam przyjść za 2 tyg a dziś rano pojawiło się plamienie jasnoróżowe czy już wszystko przesądzone ?
 
reklama
Ja krwawiłam na zmianę z plamieniem przez 4 pierwsze miesiące ciąży. Nie poddawaj się. Nic nie jest przesądzone.
 
Hej czy któraś miała podobną sytuację
06.10 beta 299
09.10 beta 650
Wczoraj 17.10 wizyta u gin pogrubione endometrium i widoczny pęcherzyk ciążowy mam przyjść za 2 tyg a dziś rano pojawiło się plamienie jasnoróżowe czy już wszystko przesądzone ?
Beta mieści się w normie, proponuje zbadać progesteron, ale jeśli bardzo się obawiasz skontaktuj się z lekarzem, żeby się uspokoić . Jeszcze nic przesądzone. Powodzenia. 🤞🏼✊🏼
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-10-18-11-34-35-947_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-10-18-11-34-35-947_com.android.chrome-edit.jpg
    141,4 KB · Wyświetleń: 40
Niestety dziś beta 1279 a progesteron 4.73 także już po wszystkim, dziewczyny jeśli to już 2 taka sytuacja że na samym początku ciąża przestaje się rozwijać to jakie badania warto zrobić napisałam do mojej gin ale czekam na odpowiedź
 
Do góry