reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Pecherzyk ciazowy

AnnaOlga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny
11.07 miałam @test ciążowy wychodził mi pozytywny już w 24dc. Zrobiłam bete: 26dc 95, 28dc 294, 31dc 1148 (godz 18.00), 33dc 2250 (godz 8:30). Wczoraj byłam u lekarza, według om byl to 5tc+5 a z usg 5tc+2. Widoczny był tylko pęcherzyka i zmartwilam się że nic więcej nie zobaczył mimo że owulacje miałam w 13/14dc. Mam przyjść za tydzień, ale trochę się podlamalam. Czy ktoś miał podobna sytuacje? Czy mimo wzrastającej wcześniej bety ich może się teraz ciąża nie rozwijać prawidłowo czy to za wcześnie na zarodek?

reklama

Patrycja35

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny
11.07 miałam @test ciążowy wychodził mi pozytywny już w 24dc. Zrobiłam bete: 26dc 95, 28dc 294, 31dc 1148 (godz 18.00), 33dc 2250 (godz 8:30). Wczoraj byłam u lekarza, według om byl to 5tc+5 a z usg 5tc+2. Widoczny był tylko pęcherzyka i zmartwilam się że nic więcej nie zobaczył mimo że owulacje miałam w 13/14dc. Mam przyjść za tydzień, ale trochę się podlamalam. Czy ktoś miał podobna sytuacje? Czy mimo wzrastającej wcześniej bety ich może się teraz ciąża nie rozwijać prawidłowo czy to za wcześnie na zarodek?
Mi sie zarodek pokazal w 7tc+5dni
Bete mialam wtedy ponad 40000...musisz poprostu poczekac❤

Patrycja35

Rozwiązania
0
O to faktycznie pozno a wiedzialas kiedy mialas owulacje? :)
Tak...tylko ciezko stwierdzić kiedy moglam zajsc bo od konca miesiaczki az do następnej.(ktora nie przyszla :D).codziennie byly zblizenia:D ale 5 dni przed miesiaczka juz test byl pozytywny i beta ponad 100

AnnaOlga

Rozwiązania
0
Tak...tylko ciezko stwierdzić kiedy moglam zajsc bo od konca miesiaczki az do następnej.(ktora nie przyszla :D).codziennie byly zblizenia:D ale 5 dni przed miesiaczka juz test byl pozytywny i beta ponad 100
to podobnie jak u mnie bo u mnie 4dni przed miesiaczka wynik pozytywny a dzien przed beta 95

reklama

Patrycja35

Rozwiązania
0
oj wiem ale ten tydzien będzie mi sie strasznie ciągnął :( dobrze że w domu jedno dziecko to zawsze jest co do roboty żeby nie myslec
Wiem jak to jest....juz by sie chcialo....i ten stres..mi lekarz powiedział ze albo sie pokaze albo czekamy na poronienie...ale wszyztko sie pokazalo na spokojnie...poprostu za wczesnie....nie ma co myslec:D będzie dobrze..kurde:D musi byc:D

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry