reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Pecherzyk ciazowy

AnnaOlga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny
11.07 miałam @test ciążowy wychodził mi pozytywny już w 24dc. Zrobiłam bete: 26dc 95, 28dc 294, 31dc 1148 (godz 18.00), 33dc 2250 (godz 8:30). Wczoraj byłam u lekarza, według om byl to 5tc+5 a z usg 5tc+2. Widoczny był tylko pęcherzyka i zmartwilam się że nic więcej nie zobaczył mimo że owulacje miałam w 13/14dc. Mam przyjść za tydzień, ale trochę się podlamalam. Czy ktoś miał podobna sytuacje? Czy mimo wzrastającej wcześniej bety ich może się teraz ciąża nie rozwijać prawidłowo czy to za wcześnie na zarodek?

reklama

AnnaOlga

Rozwiązania
0
Nie sądzę żebyś miała się czym martwić , idź na spokojnie za tydzień , i na pewno zobaczysz serduszko
Mam taką nadzieję aczkolwiek martwię się bo 1-2 razy dziennie od poniedziałku pojawia się brazowawy śluz ale lekarz mówi że on nic nie widzi i nie wie co to mogło byc

Fado123

Rozwiązania
2
Mam taką nadzieję aczkolwiek martwię się bo 1-2 razy dziennie od poniedziałku pojawia się brazowawy śluz ale lekarz mówi że on nic nie widzi i nie wie co to mogło byc
Plamienia mogą się pojawić , jeśli nie towarzyszy im krew, skurcze itd ,to nic groźnego ale koniecznie na wizycie o tym powiedz , może za mało progesteronu

Fado123

Rozwiązania
2
Właśnie powiedziałam, ale lekarz powiedział że nic nie widzi a to może być stres
No więc trzeba wrzucić na luz ,wiem że nie jest łatwo ,ja w tej 3 ciąży ( 2 wcześniejsze poronienie ) też nie umiałam się cieszyć ,tylko ciągłe nerwy ,czy tym razem się uda , ale się udało ,będzie dobrze i u Ciebie ,postaraj się uspokoić :)

AnnaOlga

Rozwiązania
0
No więc trzeba wrzucić na luz ,wiem że nie jest łatwo ,ja w tej 3 ciąży ( 2 wcześniejsze poronienie ) też nie umiałam się cieszyć ,tylko ciągłe nerwy ,czy tym razem się uda , ale się udało ,będzie dobrze i u Ciebie ,postaraj się uspokoić :)
Oj wiem ale to nie takie łatwe:( jednak człowiek z natury jest ciekawy i niecierpliwy

reklama

OlaeS

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Kochana, niczym się nie stresuj, wszystko wyglada ok. Ja miałam podobna sytuację- według obliczeń na 1usg ciąża powinna być już w 6tyg+3,a widać było jedynie malutka kuleczkę i wielkie „coś” na jajniku. Zostałam wysłana w trybie natychmiastowym na obserwacje pod katem ciąży pozamacicznej. Okazało się ze mam wielka torbiel, a ciąża po prostu była młodsza i był to dopiero początek 4 tygodnia. Głowa do góry, wszystko będzie ok!

Załączniki

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry