reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pęcherzyk w macicy a beta hcg ujemna

reklama
Moim zdaniem skoro beta ujemna to nie będzie pęcherzyk ciążowy.
Może to jakiś mięśniak?
Pytałam czy to może być mięśniak ale zdecydowanie usłyszałam, że nie. Mięśniaka już miałam i nikt go nie pomylił nigdy z ciążą. Jeśli beta we wtorek bedzie ujemna ( a przypuszczam że tak) to z pewnością dostanę leki na wywołanie okresu w celu oczyszczenia
 
Pytałam czy to może być mięśniak ale zdecydowanie usłyszałam, że nie. Mięśniaka już miałam i nikt go nie pomylił nigdy z ciążą. Jeśli beta we wtorek bedzie ujemna ( a przypuszczam że tak) to z pewnością dostanę leki na wywołanie okresu w celu oczyszczenia
A może byłaś w ciąży i beta zaczęła spadać a macica się nie zdążyła oczyścić? Hmm nic tu się nie wymyśli, trzeba czekać i zaufać lekarzom ;)
 
A może byłaś w ciąży i beta zaczęła spadać a macica się nie zdążyła oczyścić? Hmm nic tu się nie wymyśli, trzeba czekać i zaufać lekarzom
Właśnie tak uważam, że była wczesna nieprawidłowa ciąża z małym stężeniem bety hcg przestała się rozwijać i hormon zdążył spaść.dodatkowo narkoza operacja itp
 
poczekaj jeszcze z 3 tygodnie z podawaniem jakiś leków na oczyszczenie. Były takie przypadki, że nawet do końca ciąży kobieta robiła testy ciążowe i bhcg i było ujemne, a dziecko rozwijało się prawidłowo. Dużo tego jest na zagranicznych stronach. Także daj szansę jeszcze temu pęcherzykowi na rozwój, jeśli nic się z niego nie rozwinie, to pewnie i tak Twój organizm sam ogarnie i dostaniesz po prostu miesiączki.
 
poczekaj jeszcze z 3 tygodnie z podawaniem jakiś leków na oczyszczenie. Były takie przypadki, że nawet do końca ciąży kobieta robiła testy ciążowe i bhcg i było ujemne, a dziecko rozwijało się prawidłowo. Dużo tego jest na zagranicznych stronach. Także daj szansę jeszcze temu pęcherzykowi na rozwój, jeśli nic się z niego nie rozwinie, to pewnie i tak Twój organizm sam ogarnie i dostaniesz po prostu miesiączki.
Bardzo możliwe. Póki co biorę luteinę 2x2 do wtorku i czekam na spokojnie ponieważ i tak nie mam wpływu na obrót sytuacji. Napewno nie zostawię wątku bez zakończenia gdyż czytałam o podobnych sytuacjach ale autorki nie opisały ja sie to zakończyło
 
reklama
Do góry