reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pęcherzyku, gdzieś jesteś ?

Teraz czekasz na pęcherzyk, potem na zarodek z serduszkiem, potem będziesz analizować objawy, czekać na ruchy, analizować ruchy... jestem w grupie czerwcowych mam i na tym etapie właśnie jesteśmy, a gdzie tu do porodu. Więc witaj w cyklu niekończących się obaw :)
No właśnie widzę, że tak to wyglada 😳🤣 i tak do minimum skończenia 18 lat😅
 
reklama
Właśnie bije się z myślami czy iść teraz na bete i powtórzyć po 48 h czy lepiej się nie napędzać i cierpliwie czekać na ostateczna diagnozę … chyba poczekam ale postaram się podejść do tego chłodniej chociaż niestety łatwo mówić 😅
Poczekaj. ;) Wierz mi, ciąża uczy cierpliwości. 😄 Jutro mijają 3 tygodnie od mojego porodu i dopiero czekanie na niego to było wyzwanie. 😂
 
Do góry