reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pediatra - zalecenia

reklama
Jesteśmy już po wizycie u ortopedy. Było całkiem przyjemnie (W-wa na Lindleya), lekarz był bardzo delikatny i Paulinka nawet nie zapłakała. Od razu w gabinecie zrobił usg bioderek i jest OK. Pod koniec kwietnia mamy się zgłosić jeszcze raz kontrolnie.

Pytaliśmy się czy to nie zawcześnie na podnoszenie główki jak leży na brzuszku- bo mam wrażenie, że troszkę za "silnie" to robi. Po badaniu stwierdził, że nie widzi u niej oznak zbyt mocnego napięcia mięśniowego, np. bo gdy podniesie główkę to jest w stanie ją przekręcić na drugi bok. Więc chyba jest OK.
A jutro idziemy do pediatry, zobaczymy ile się niuni utyło- bo widocznie urosła. :)
 
ech dziewczyny ja 14 ide na szczepinie malego kupujemy 5 w 1 szczepionke kosztuje u nas 100 zl kolejna tez podobna cene ma nie wiem dlaczego u madzi wszytskie zamkna sie w koszcie 1000 zeta...u nas o wiele mniej....
 
Cholera, juz sama nie wiem. Tak mi to połozna środowiskowa wyliczyła.To jest zdaje się ogólna suma, za wszystkie szczepienia, łacznie z Hibbem. Zobaczę, jak Mała zareaguje na pierwsze szczepienie-czy nie będzie miała biegunki, goraczki.
 
Madzia to jest dobra kwota bo potem wszystkie szczepionki nalezy podawac dziecku skojarzone a jest ich chyba 6 liczac ze kazda kosztuje ok 130 zł w Gdansku
to kwota bedzie ok 800zł nam tez tak mowili w szkole rodz!
 
reklama
Do góry