reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Peeling kawitacyjny

Martynaa02

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2019
Postów
431
Hej, mam pytanie odnośnie peelingu kawitacyjnego, a karmieniem piersią. Otóż urodziłam w styczniu i karmię piersią, chce jak najdłużej karmić. Mąż w prezencie podarował mi urządzenie do peelingu kawitacyjnego. Ale czytam że karmienie jest przeciwwskazaniem do tego zabiegu. Wpływa to na mleko? Czy jednak bezpieczne podczas karmienia?
 
reklama
Nie mam pojęcia, ale chyba sama sobie odpowiedziałaś :D
Wiesz co, najlepiej by było jakbyś zapytała lekarza lub doświadczonej kosmetyczki będziesz mieć pewność :) Nie ma co słuchać przypadkowych osób na forum i ich doświadczeń, bo to że komuś coś nie zaszkodziło nie znaczy że u drugiej osoby będzie tak samo.
I jeszcze pytanie, czy wyczytałaś o tym w instrukcji czy właśnie gdzieś w internecie? Jeśli w instrukcji to myślę że masz 100%, że nie wolno.
 
Ja bym dopytała kosmetyczki. Chociaż wydaje mi się, że jeżeli nie robisz zabiegów w okolicach piersi, tym bardziej, że nie używa się do niego żadnych kosmetyków to można. Ja miałam kiedyś "zagadkę", czy można używać przy kp urządzeń do depilacji typu Lumea. Kosmetyczka wytłumaczyła mi, że urządzenie nie ma wpływu na mleko, ale że względu na zmiany hormonalne naświetlanie skóry może powodować jej przebarwienia. Więc ja nogi "goliłam" normalnie.
 
Obecnie modne są dwie metody oczyszczania twarzy. Odkurzaczem i peelingiem kawitacyjnym - odkurzacz może zrobić jeszcze gorzej niż jest .. przy wrażliwej skórze mogą popekac naczynka..
A peeling kawitacyjny oczyści powierzchownie ale moim zdaniem lepiej wykonać kilka razy peeling niz męczyć skórę tym odkurzaczem.
Zabieg peelingu kawitacyjnego mozna przeprowadzic w domu:

https://estetico.pl/peeling-kawitacyjny-w-domu

Wystarczy tylko kupic sobie odpowiednie urządzenie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry