reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pekla prezerwatywa. Co robic?

reklama
Ja uważam, również z doświadczenia, że coś takiego jak antykoncepcja naturalna i kalendarzyk to mit i przeżytek. To już nie w dzisiajszych czasach. Z drugim dzieckiem zaszłam w ciążę 2 dni po okresie ale to nie był problem bo chceliśmy mieć drugie dziecko. Jestem pełna podziwu dla młodych i myślących ludzi którzy używają prezerwatyw a to że ona pęknie to chyba naprawdę przypadek wyjątkowy. Tabletki do 72h ok ale nie popieram aborcji od momentu gdy przeczytałam książkę o rynku i biznesie aborcyjnym w USA. Życzę powodzenia, może się uda i dzidziuś będzie później.
 
Chłopie poszukaj sobie na www.google.pl informacji o antykoncepcji, dniach płodnych i testach ciążowych. Jest na ten temat cała masa artykulów. Z nich dowiesz się najwięcej;-)
 
Prawdopodobienstwo ze zajdzie w dni nieplodne jest małe. Zalezy od tego wiele czynnikow min czy regularne ma okresy. A na 100% jak jest nkt ci nie odpowie :confused:
 
reklama
Ja uważam, również z doświadczenia, że coś takiego jak antykoncepcja naturalna i kalendarzyk to mit i przeżytek. To już nie w dzisiajszych czasach. Z drugim dzieckiem zaszłam w ciążę 2 dni po okresie ale to nie był problem bo chceliśmy mieć drugie dziecko. Jestem pełna podziwu dla młodych i myślących ludzi którzy używają prezerwatyw a to że ona pęknie to chyba naprawdę przypadek wyjątkowy. Tabletki do 72h ok ale nie popieram aborcji od momentu gdy przeczytałam książkę o rynku i biznesie aborcyjnym w USA. Życzę powodzenia, może się uda i dzidziuś będzie później.

Na jakiej podstawie stwierdzasz, że metody naturalne są przeżytkiem?
Kalendarzyk, to zadna metoda.:no:
 
Do góry