reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Penetracja większym a pozniej mniejszym

reklama
Wszyscy piszą o rozmiarze penisa, a czy ktoś wziął pod uwagę jaki rozmiar ma pochwa? Są kobiety które mają bardzo elastyczną pochwę i rozmiar dla takiej nie ma znaczenia bo się pod wpływem pieszczot dostosuje, ale jak kobieta jest raczej drobniejszej postury i jest "węższa" to większy penis może być dla niej nieprzyjemnym doświadczeniem a wręcz bolesnym. Ale nie - dla faceta i tak ważniejsze jest który ma większego.. przykre.

@MyszkaMiki30 - szkoda że Magic Mike to tylko w TV ;) Ale można chociaż oko nacieszyć :)
 
[emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Współczuję doświadczeń, ale chociaż nie próbuj zakłopotać innych kobiet.
Zachęcam do poczytania na ten temat.
Nawet nie trzeba czasu poświęcać bo wyżej wkleiłam gotowy tekst [emoji2356]
heh, to był żart, głupie pytanie i głupia odpowiedź 🙈
 
Czemu wszyscy zakładamy, ze ktoś tutaj jest w związku?
Do trojkata wcale nie potrzeba być z nikim w związku…
Moze facet się zastanawia jak to wygląda z punktu widzenia kobiety?
Co się będzie pytał o wrażenia panny na jedna noc?
 
Skoro jest ciekawy to dlaczego ma nie pytać? Pannie na jedną noc należy się mniej szacunku czy zainteresowania?

Alez nie o to chodzi.
Jednak nie od dzisiaj wiadomo, ze faceci są pełni różnych kompleksów i może on uważa, ze mu nie wypada spytać?
Z tym pytaniem należałoby się zwrócić do autora wątku…
 
reklama
Dlaczego. Nie ma co ukrywać, jak chłop ma piękną duszę,. Ale piwny brzuchol to mojego świata nie zwojuje.
eee tam, głupoty wygadujecie. Mi się mój mąż w ogóle nie podobał i on o tym dobrze wie. Ale spędzałam z nim dużo czasu i jakoś tak wyszło, że gdy go coraz to bardziej poznawałam, to dopiero wtedy zaczęłam troszkę inaczej patrzeć i teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego 😝 A właśnie nie zaczęłam tej znajomości od wyglądu. Znowu mój mąż jak mnie poznał to myślał, że nie ma u mnie szans, bo ja taka ładna 😂
 
Do góry