reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Penetracja większym a pozniej mniejszym

eee tam, głupoty wygadujecie. Mi się mój mąż w ogóle nie podobał i on o tym dobrze wie. Ale spędzałam z nim dużo czasu i jakoś tak wyszło, że gdy go coraz to bardziej poznawałam, to dopiero wtedy zaczęłam troszkę inaczej patrzeć i teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego 😝 A właśnie nie zaczęłam tej znajomości od wyglądu. Znowu mój mąż jak mnie poznał to myślał, że nie ma u mnie szans, bo ja taka ładna 😂
Ale są rzeczy które nas w wyglądzie brzydzą i nie ma opcji, że charakter coś zmieni.
W dodatku seks jest bardzo ważny w związku i nie wyobrażam sobie bycia z kimś kto mnie nie zadowala. A są kobiety, którym małe penisy nie dają satysfakcji, lub odwrotnie i nie ma nic w tym złego.
 
reklama
Wszystko zależy od upodobań partnerki. Więc najlepiej zapytać ją co jej daje satysfakcję. Jedna lubi jak ją penisem szturchać w żołądek, inna nie lubi głębokiej penetracji. Ile kobiet, tyle upodobań i opinii. Każda zbudowana jest inaczej i potrzebuje czegoś innego.
 
eee tam, głupoty wygadujecie. Mi się mój mąż w ogóle nie podobał i on o tym dobrze wie. Ale spędzałam z nim dużo czasu i jakoś tak wyszło, że gdy go coraz to bardziej poznawałam, to dopiero wtedy zaczęłam troszkę inaczej patrzeć i teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego 😝 A właśnie nie zaczęłam tej znajomości od wyglądu. Znowu mój mąż jak mnie poznał to myślał, że nie ma u mnie szans, bo ja taka ładna 😂
I skromna 😛😂
 
Do góry