reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pępek u noworodka

joannau91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Marzec 2020
Postów
251
Synkowi odpadl kikut pępowiny w środę po tygodniu od urodzenia.od wczoraj na pepuszku zbiera się troszkę krwi,nie leci ale jak by gdzieś delikatnie się coś saczylo i robi się strupek. Czy jest powód do zmartwienia? Połozna następną wizyte ma u nas w środę, nie wiem czy umówić się wcześniej lub lecieć do lekarza
 
reklama
Synkowi odpadl kikut pępowiny w środę po tygodniu od urodzenia.od wczoraj na pepuszku zbiera się troszkę krwi,nie leci ale jak by gdzieś delikatnie się coś saczylo i robi się strupek. Czy jest powód do zmartwienia? Połozna następną wizyte ma u nas w środę, nie wiem czy umówić się wcześniej lub lecieć do lekarza
U Mojej tez tak bylo i to chyba normalne, psikaj pepek octaniseptem i po chwile przetrzyc np. Patyczkiem do ucha tak zeby zebrac ta krew
 
Mieliśmy to samo ale położna mówiła że to normalne. Teraz synek już ma ładny pępek tylko nam położna radziła wycierać gazikiem + octanisept.
 
My też tam mieliśmy. Polecam wietrzyć tak często jak to możliwe. Jak miałam pajace to nie zapinałam tego guziczka na pępku. Jak miał zasłonięte to bardzo długo się goiło, odkąd był na powietrzu to 3 dni i się zagoił do końca 😉
 
Do góry