reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pępek

Dołączył(a)
9 Styczeń 2008
Postów
10
Moje maleństwo kończy dzisiaj miesiąc, niestety ma jeszcze kikut pępka jest wysuszony ale nie chce odpasc nawet sie nie rusza za bardzo. Kilka razy dziennie psikam octaniseptem ale kikut niestety nie chce odpasc. W szpitalu mowili ze do miesiaca powinien odpasc. Czy powinnam sie niepokoic, czy Wam tez tak dlugo sie goił ten kikut??
 
reklama
Kolezanki coreczka miala ponad miesiac kikut dopiero jak zaczela uzywac chusteczki nasaczone spirytusem leko ( dostepne w aptece ) i to pomoglo aby kikut odpadl
 
mojej córce kikut odpadł po 5 tygodniach ale mi położna kazała nim poruszać oczywiście nie za mocno ale wystarczająco aby zaczął się powoli sam odrywać
 
Do góry