reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pepowina czy siusiak?

Piszesz,że zdjęcie jest z 13 tygodnia a widać na nim 9+6. Więc moim zdaniem tym bardziej w tym tygodniu nie da się określić płci. A już na pewno nie widać czy coś sterczy czy nie.
Tak, sprostowanie Tj. Prawie 10 tydzien ale zycia plodowego czyli 12 konyrolny tydzien na scan. Teraz weszlam w 13 stad tez tak napisalam.
 
reklama
Tak, sprostowanie Tj. Prawie 10 tydzien ale zycia plodowego czyli 12 konyrolny tydzien na scan. Teraz weszlam w 13 stad tez tak napisalam.
Oznaczenie GA mówi o tygodniu ciąży licząc od 1 dnia ostatniej miesiaczki. W chwili badania kończyłas 10 tydzień. Tym bardziej utrzymuje,że na tym zdjęciu nic nie widać i nie da się niczego określić.
 
Do określania płci usg 3 D jest nieprzydatne. To bajer dla rodziców. Najlepiej być właśnie ok 13 tygodnia ciąży (czyli ok. 3 tygodnie po ostatnim badaniu usg) i zrobić zdjecie nub. Przy czym czasami nub potrafi się unieść i ze zgadywanki nici. Proponuję nie nastawiać się zbyt mocno. W większości przypadków teoria nub się sprawdza, ale nie zawsze. 😎 Koło mnie leży żywy dowód, że czasem gwarantowane córki mają siusiaki. 😂😂😂
 
Cześć dziewczyny :) jestem w 25 tygodniu, od samego początku mój lekarz utrzymywał wersję że będzie dziewczynka ( wizyty co 3 tygodnie) Na 2 prenatalnych, powiedział inny lekarz że wydaje mu się że chłopiec ( to bylo w 22 tygodniu około) . Natomiast dzisiaj bylam na wizycie u swojego lekarza i nadal utrzymuje, że w brzuszku kryje się dziewczynka. Co myślicie o tym ? :)
 
Do góry