reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pępowina dwunaczyniowa

Sylwica88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Styczeń 2020
Postów
59
Proszę o pomoc dowiedziałam się że, mamy pępowine dwunaczyniową zamiast 3, lekarze nic mi nie skomentowali bo usg jest ok, jednak na internecie roznie piszą i troche się martwie 1% ciężarnych ma tylko ją, może ktoś już miał doczynienia??
 
reklama
Rozwiązanie
Właśnie dzisiaj na USG połówkowym się dowiedziałam, że też mam pępowinę z jedną tętnicą [emoji17] Miałyście przez to częstsze wizyty? Jakoś to wpłynęło na prowadzenie ciąży?
Ps. Też jestem rocznik 88 [emoji33]
Właśnie dzisiaj na USG połówkowym się dowiedziałam, że też mam pępowinę z jedną tętnicą [emoji17] Miałyście przez to częstsze wizyty? Jakoś to wpłynęło na prowadzenie ciąży?
Ps. Też jestem rocznik 88 [emoji33]
 
Rozwiązanie
reklama
Cześć,
Wiem, że temat stary, ale pamiętam, że kiedy dowiedziałam się, że mój synek ma dwunaczyniową pępowinę, trafiłam właśnie tutaj. Piszę do dziewczyn, które szukają informacji tak jak ja wtedy.
No więc mój mały urodził się w terminie, ważył 3730g i dostał 10 punktów w skali Apgar. Obecnie ma 9 miesięcy i rozwija się znakomicie, wykonaliśmy echo serca, wyszło prawidłowo, poza tym nie ma żadnych problemów. Pozdrawiam Was dziewczyny ciepło!
 
Potwierdzam. Ja z synem także miałam, urodził się w 2019, teraz okaz zdrowia, ciąża przebiegała wzorowo. Co prawda po urodzeniu było trochę zmartwień, ale to zupełnie nie związane z pepowina. Podobno dwunaczyniowa to nie patologia, a inny rodzaj "normy", choc rzadkiej.
 
Do góry