reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pępowina dwunaczyniowa

Kasia19881988

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Grudzień 2020
Postów
268
Cześć dziewczyny
Dzisiaj byłam na badaniu połówkowy 20 tydzień (19+1) dowiedziałam się ze mam pępowinę dwunaczyniową .
Jestem załamana , czy któraś z Was tez tak miała ?
Bardzo proszę napiszcie jak to u Was przebiegało
 
reklama
Cześć dziewczyny
Dzisiaj byłam na badaniu połówkowy 20 tydzień (19+1) dowiedziałam się ze mam pępowinę dwunaczyniową .
Jestem załamana , czy któraś z Was tez tak miała ?
Bardzo proszę napiszcie jak to u Was przebiegało
To nic złego! Granice normy. Mój syn urodziny w 2019 jest z takiej pępowiny. Cała ciąża wzorowa, okaz zdrowia. Nie martw się! To nie jest patologia, która zagraża dziecku.
 
To nic złego! Granice normy. Mój syn urodziny w 2019 jest z takiej pępowiny. Cała ciąża wzorowa, okaz zdrowia. Nie martw się! To nie jest patologia, która zagraża dziecku.
Dziękuje ze mi odpisałaś , wczoraj przepłakałam całą noc nie mogłam się uspokoić. Tak długo czekałam na to maleństwo, a gdy wczoraj się dowiedziałam o tej pępowinie to aż nogi mi się ugięły …
Czy miałaś jeszcze jakieś dodatkowe badania ?
Czy wizyty były częstsze ?
Dziś byłam u mojej lekarz prowadzącej i ona mnie uspokajała mówiła ze wszystko będzie dobrze ,ze lekarz który wykonuje prenatalne badanie musi poinformować pacjenta o wszystkim.
 
Dziękuje ze mi odpisałaś , wczoraj przepłakałam całą noc nie mogłam się uspokoić. Tak długo czekałam na to maleństwo, a gdy wczoraj się dowiedziałam o tej pępowinie to aż nogi mi się ugięły …
Czy miałaś jeszcze jakieś dodatkowe badania ?
Czy wizyty były częstsze ?
Dziś byłam u mojej lekarz prowadzącej i ona mnie uspokajała mówiła ze wszystko będzie dobrze ,ze lekarz który wykonuje prenatalne badanie musi poinformować pacjenta o wszystkim.
Jejku, biedna.. Nie wolno Ci się denerwować, maluch musi czuć szczęście mamy!!!
Chodziłam co miesiąc na badania (zawsze z usg), nie miałam zadnych dodatkowych, jedynie kiedy mało przybrałam to od razu młody był mierzony i sprawdzany, czy jest ok. Moja lekarka bardzo dokładnie wytłumaczyła mi, że to nic złego, uzyla spormulowania, że to "wariant normy" i że zazwyczaj nic się nie dzieje złego. Podczas porodu byłam tylko stalepodpieta pod ktg.
Wierzę,że i u Ciebie bedzie wszystko w porządku!!!!
 
Jejku, biedna.. Nie wolno Ci się denerwować, maluch musi czuć szczęście mamy!!!
Chodziłam co miesiąc na badania (zawsze z usg), nie miałam zadnych dodatkowych, jedynie kiedy mało przybrałam to od razu młody był mierzony i sprawdzany, czy jest ok. Moja lekarka bardzo dokładnie wytłumaczyła mi, że to nic złego, uzyla spormulowania, że to "wariant normy" i że zazwyczaj nic się nie dzieje złego. Podczas porodu byłam tylko stalepodpieta pod ktg.
Wierzę,że i u Ciebie bedzie wszystko w porządku!!!!
A jaki miałaś przepływ krwi pamiętasz ?
Ja nie mogę się uspokoić , wiem ze nie powinnam ale nie potrafię sobie wytłumaczyć
 
A jaki miałaś przepływ krwi pamiętasz ?
Ja nie mogę się uspokoić , wiem ze nie powinnam ale nie potrafię sobie wytłumaczyć
Nie pamietam, a dokumenty mam niestety zagrzebanie w piwnicy.. Ale na pewno zawsze wszystko było ok. I w ogóle najczęściej jest ok. Nie zamartwiaj sie!
 
Nie pamietam, a dokumenty mam niestety zagrzebanie w piwnicy.. Ale na pewno zawsze wszystko było ok. I w ogóle najczęściej jest ok. Nie zamartwiaj sie!
Dzisiaj pojechałam jeszcze raz do profesor , ta która robiła mi badania prenatalne i powiedziała ze widzi jak ja się martwię i możemy umówić się tak ze raz w miesiącu będę chodzić na kontrole do mojej lekarz ginekolog i raz w miesiącu do niej czyli będę miała wizyty co dwa tyg .
Oczywiście się zgodziłam będę bardziej spokojniejsza
 
Dzisiaj pojechałam jeszcze raz do profesor , ta która robiła mi badania prenatalne i powiedziała ze widzi jak ja się martwię i możemy umówić się tak ze raz w miesiącu będę chodzić na kontrole do mojej lekarz ginekolog i raz w miesiącu do niej czyli będę miała wizyty co dwa tyg .
Oczywiście się zgodziłam będę bardziej spokojniejsza
Nie przybieraj sobie jednak za mocno! Ciesz się tym czasem, na prawdę! W większości przypadków taka pępowina nie daje żadnych negatywnych skutków!
Mocno trzymam za Was kciuki!
 
reklama
Nie przybieraj sobie jednak za mocno! Ciesz się tym czasem, na prawdę! W większości przypadków taka pępowina nie daje żadnych negatywnych skutków!
Mocno trzymam za Was kciuki!
Dziękuje Tobie za wsparcie i dobre słowo na prawdę teraz jest mi to bardzo potrzebne 🍀staram się nastawiać pozytywnie 😘
 
reklama
Do góry