reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna kura domowa ;)

reklama
No nie wiem... Tego się nie dało od rąk odkleić :dry:. Kopytek prędko nie zrobię :-D. Jutro moje kochane rodzime kluski śląskie z roladą :-).
 
mówię Ci, ręce w mąkę i na pewno by się udało :) nie zniechęcaj się :) jak robiłam to też się zdziwiłam co to ma być ale postanowiłam się nie poddać i coś z tego ukulać i udało się :)
 
Dzag mi to samo wychodziło, ale jak Olga pisze mąka, mąka i wyszły super :tak:

u mnie szarlotka się piecze, mąż robi zapiekankę warzywną z mięsem mielonym, uwielbiam, no i jakoś wciamam ;-)
 
a ja w najbliższym czasie, jak będę robić lasagne - jako porządna pani domu planuję zrobić sama makaron :) cena 8zł za 500g makaronu lasagne to wg mnie rozbój w biały dzień
 
heh irisson ja Ci go na pewno nie podam ;) znalazłam w google że na 100g mąki jedno jajko, łyżka oleju, ew, trochę wody jak trzeba, no i sól. zagnieść, rozwałkować, wysuszyć :) nic trudnego :)
swoją drogą w tych sklepowych to wcale jajek nie ma


a mam taki problem - chcę zrobić zakwas do chleba, gdzie ja mam to cholerstwo postawić? na grzejniku? ma być temp. 25-30 stopni. ciekawe z którego grzejnika mi tego dziecko nie zdejmie? nie mam gdzie trzymać tego zakwasu. jak Wy sobie radzicie z tym problemem?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry