reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna kura domowa ;)

reklama
:-D to dobrze, że pozwoliła pokroić, laurze na 2 ur zrobiłam biedronkę i motylka i był płacz jak przyszło do krojenia a w tym roku był dzwoneczek i dzieci się biły kto ma jeść głowę a kto nogi więc chyba z wiekiem się dorasta do pożerania bohaterów ulubionych heheh śliczny!
 
juz nie wiedzialamw ktory watek to wrzucac, w ten, w przepisy czy w ladna mama po ciazy ;) dzisiaj zrobilam kobitki tego kurczaka Kurczak z pomidorami i tymiankiem | Kuchnia w formie i pomyslalam, ze dla mam na dietach moze sie przydac...ja zrobilam jako normalny obiad i powiem Wam, pychota, do tego lekkie i takie...hmm...orzezwiajace (?) do tego ziemniaczki pieczone i obiad normalnie idealny :)
 
mój kolejny tort (tzn tort robiłla moja mama, ja tylko przyozdabiałam)
P1000582.JPG
jakby kto pytał to jest pierwowzór ;) https://www.google.pl/search?q=mons...pl%2Fnetworks%2Fblog%2Fpost.Admin%3A1;228;265 wiem wiem paskudna poczwara ale bratanica przeszczęśliwa była ;) a małżonek miał urodziny i tort taki zwykły, nie ma się czym chwalić w zasadzie, bo tort bezowy kupiłam tlyko masa robiona samodzielnie. Ale śmiało go polecam bo jest przepyszny, jest na mojewypieki- tort mrożony cytrynowy
P1000589.JPG
 
Rozważań ciasteczkowych z pikniku cd ;-) upiekłam dzisiaj kolejny raz (to chyba ta kategoria słodyczy która chodzi za człowiekiem i spokoju nie daje) z mniejszą ilością cukru niż za pierwszym razem tak jak radziłaś Asia i inne osoby na KS i co i gucio fakt ciasteczka zdecydowanie lepsze są mniej słodkie ale już się nie ciągną tak fantastycznie a to cały ich urok był. polecam spróbować za pierwszym razem upiec z podanej ilości cukru i ocenić czy nie za słodkie bo to ciągnięcie to jest to mniam.
 
reklama
Do góry