reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna pani domu

kwiatuszek.pregnet

Luty 2008 i Kwiecień2010
Dołączył(a)
17 Styczeń 2008
Postów
3 037
Dzielmy się na tym wątku poradami, doświadczeniami i sztuczkami jak lepiej prowadzić dom i zajmować się dziećmi.
Polecam lekturę książki Anthea'i Turner "Perfekcyjna pani domu" no i program na tvn style
na pewno znacie tą kobitkę
możemy tu również podyskutować o jej pomysłach
 
reklama
Kwiatuszku uwielbiam tą kobietę :)
Ja zaczęłam na głównym więc teraz na was kolej.

Ja mam taki patent, kompletnie z innej beczki. (Aniam będziesz pewnie na nie bo prowadziłaś sklep z moim ulubionym kotem. Ja też butki z kotem kocham)
Jak mam adidasy do czyszczenia to wkladam je do mężowych skarpetek i siup do pralki z innym praniem.
Wyprałam tak buty chyba ze 100razy i nic im nie jest, zimą oczywiście gorzej bo nie można później takich butów na grzejniku suszyć,ale latem na balkon jak jest ładnie.
Buty wogóle się nie niszczą.
Drugi patent to ocet na zabrudzenia w łazience i kuchni-kamień, rdza. Polecam-rewelka.

Jak mi się coś przypomni to dopiszę.
 
Ostatnia edycja:
A ja mam sprawdzony patent:
1. Pozbycie się sierści zwierzaka z materiałów -> zakładamy rękawiczkę gumową i głaszczemy powierzchnię
2. Plamy z soku z czarnej porzeczki -> plamę od razu polewamy wrzątkiem to całkowitego zejścia...



Ps Kittek z głównego przeklej tutaj coby się nie zgubiło ;-)
 
patent na składanie prześcieradeł z gumką
[video=youtube;NIpZiXlOto0]http://www.youtube.com/watch?gl=GB&hl=en-GB&v=NIpZiXlOto0[/video]
 
reklama
Super pomysł z tym wątkiem:tak:

Z tym prześcieradłem to wykorzystam, bo na półce z prześcieradłami mam jedno wielkie kłębowisko:zawstydzona/y:
 
Do góry