reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna pani domu

Ten sam patent na składanie prześcieradeł by własnie w perfekcyjnej pani domu, dzięki temu mam w prześcieradłach włąsnie porządek i mame nauczyłam :)
 
reklama
Ja ostatnio dzięki małżowi odkryłam jak NAPRAWDE usuwa się gumę z ubrań. Gumę do żucia znaczy. Otóż rzecz należy zamrozić, wykruszyć ile się da gumy, a potem resztę zetrzeć kostką lodu jak gumką do mazania.
 
No to perfekcyjny wątek edukacyjny dla mnie :-)

Pewno będę więcej zgapiać niż podrzucać pomysłów, ale ja jestem bardziej Desperate Housewife niż Perfect Housewife :-D
 
Kwiatuszku uwielbiam tą kobietę :)
Ja zaczęłam na głównym więc teraz na was kolej.

Ja mam taki patent, kompletnie z innej beczki. (Aniam będziesz pewnie na nie bo prowadziłaś sklep z moim ulubionym kotem. Ja też butki z kotem kocham)
Jak mam adidasy do czyszczenia to wkladam je do mężowych skarpetek i siup do pralki z innym praniem.
Wyprałam tak buty chyba ze 100razy i nic im nie jest, zimą oczywiście gorzej bo nie można później takich butów na grzejniku suszyć,ale latem na balkon jak jest ładnie.
Buty wogóle się nie niszczą.
Drugi patent to ocet na zabrudzenia w łazience i kuchni-kamień, rdza. Polecam-rewelka.

Jak mi się coś przypomni to dopiszę.

he he ja też buty prałam ale zawsze się to robi na własna odp.
Co do butów to jasne np skórkowe czasami farbują od jeansów itp .
dobrze się czyści buty płynem do szyb bierzemy na papierowy recznik i przemywamy;-) schodzi ladnie wsio .
potem oczywiście pasta bo płyn wysusza

No to perfekcyjny wątek edukacyjny dla mnie :-)

Pewno będę więcej zgapiać niż podrzucać pomysłów, ale ja jestem bardziej Desperate Housewife niż Perfect Housewife :-D

:-D:-D to chyba o mnie :-D:-D wieczny niedoczas i bałagan:-D
 
Kamień z czajnika np. zamiast odkamieniacza wsypuje pół paczuszki kwasku cytrynowego i zagotowywuję... zostawiam na 10 minut, wylewam i zagotowywuję czystą wodę...wylewam i dopiero do użytu
 
ja buty sportowe tych lepsiejszych firm tez bez obawy wkładam do pralki i to nie w żadną skarpete tylko tak bezpośrednio i nigdy nic sie nie stalo
a oto kolejne filmiki:
składanie slipek i koszulki, to z koszulką mnie normalnie rozwala
[video=youtube;RYug-oV0LX4]http://www.youtube.com/watch?search=&gl=GB&mode=related&hl=en-GB&v=RYug-oV0LX4[/video]
[video=youtube;An0mFZ3enhM]http://www.youtube.com/watch?search=&gl=GB&mode=related&hl=en-GB&v=An0mFZ3enhM[/video]
 
wątek specjalnie dla mnie bo u mnie wieczny sajgon w domu! posprzątam na błysk a już następnego dnia tajfun powraca nie wiem o co chodzi że mam wieczny burdel hmm:sorry2:
 
Składanie koszulek kwiatuszku rzeczywiście świetne, już to kilka razy widziałam, ale może teraz będe miała okazje się nauczyc, ale mój W i tak wszystko na wieszak. Aktualnie budujemy domek a na wiosne bedziemy go wykanczac i juz mi zapowiedzial ze duża szafa w garderobie ma byc ;) ;p Nie to rzebym protestowała.
 
reklama
Składanie koszulek kwiatuszku rzeczywiście świetne, już to kilka razy widziałam, ale może teraz będe miała okazje się nauczyc, ale mój W i tak wszystko na wieszak. Aktualnie budujemy domek a na wiosne bedziemy go wykanczac i juz mi zapowiedzial ze duża szafa w garderobie ma byc ;) ;p Nie to rzebym protestowała.
mnie się marzy i domek i garderoba...
na razie mam 2 szafy ale to mało :)
 
Do góry