reklama

Perfumeria - wszystko o zapachach dla Niej i dla Niego

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez hetyta, 27 Kwiecień 2011.

1. hetyta

hetyta Początkująca w BB

Jaki zapach polecacie dla mężczyzn tak by był on uwodzicielski.

2. josephine

josephine Fanka BB :)

Dior HOMME :)

3. reklama
  4. młodamamusia18

młodamamusia18 DziekujeBogu ze cie mam;*

PLAYBOY śliczny:-)

5. Madzienka

Madzienka Mama Julci i Lenki

212 Sexy Men:tak:

22.jpg

6. Skrzat

Skrzat Fanka BB :)

Hugo Boss XY:D

7. cristalrose

cristalrose Fanka BB :)

Ja uwielbiam Aqua di Gio (do tego stopnia, że sama używałam) a u faceta nieśmiertelny Fahrenheit - na mnie działa zniewalająco :-D niestety mój facet go nie lubi:-(

BTW Czy nie lepiej ten wątek trochę uogólnić, w sensie - perfumeria itp., bo w tej formie wydaje się mało rozwojowy:sorry2:

8. hetyta

hetyta Początkująca w BB

Można ale dlaczego nie mogą być tylko męskie pachnidła?

9. rox

rox ruda zołza

Lanvin Arpége pour Homme kocham uwielbiam kocham !!!! ;-) spotkałam kiedyś mężczyznę w windzie który tak pachniał ... 8 pięter zastanawiałam się czy wypada ... w końcu zapytałam czym tak ślicznie pachnie ;-)

10. reklama
  11. cristalrose

cristalrose Fanka BB :)

Tzn, by napisać o damskich trzeba utworzyć kolejny wątek? :confused: Czy takie tworzenie "na siłę" wątków po 5-6 wypowiedzi ma sens? Każdy wymieni swoje ulubione męskie perfumy i temat się wyczerpie.
    A przecież można z tego zrobić fajną dyskusję - zapachy damskie, męskie, na specjalne okazje, na co dzień, na lato, na zimę, gdzie taniej kupić fajne perfumy, linki, strony, próbki, podróbki, sephora vs. douglas, perfumerie za granicą, etc., etc.....

12. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Cristalrose oczywiście masz rację i regulamin forum to potwierdza więc zmieniam temat wątku. Hetyta oczywiście nie miej nam tego za złe i udzielaj się jak najwięcej ;-)
    W swoim imieniu proszę o podawanie nazw ulubionych perfum kobiecych :tak: Szukam zapachu dla siebie ale znaleźć nie mogę...

Poleć forum