reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfumeria - wszystko o zapachach dla Niej i dla Niego

Wiolcia - a co lubisz? tzn słodsze, ciężkie, czy raczej lekkie, świeże? Albo może inaczej - zapach których kwiatów najbardziej Ci odpowiada?
Powinnaś wybrac się do sephory (z kawą:-D) i popróbowac:tak: Ja Ci moge polecić z moich ulubionych:
lekkie, ogórkowo-herbaciane Guerlain herba fresca
guerlain-aqua-allegoria-herba-fresca-woda-toaletowa-spray-75ml.jpg
albo cięższe, orientalne, raczej na wieczór - Dune Diora
CHDDUNW_AEDT.jpg

a ostatnio znalazłam podobne, tylko lżejsze, więc na lato idealne, Truth CK
CAKTRUW_AEDP.jpg
W podobnej orientalnej nucie jest tez Euphoria CK
CAKEPHW_AEDP.jpg
a jeśli lubisz zielone jabłuszko, to oczywiście Be Delicious ;-)
DKNBEDW_AEDP.jpg
 
reklama
perfumy...kolejne moje zboczenie....

dla mężczyzn to uwielbiam dior fahrenheit i dolce & gabbana pour homme

dla kobiet to:
ciężki na wieczór bardzo zmysłowy i mega trwały dior addict
mój ukochany codzienny to cacharell promesse, który niestety wycofują i już mam zrobiony mały zapas, ale co potem?:(((
bardzo lekki i kobiecy armani aqua di gioia
mega elegancki tylko na specjalne okazje (miałam go na ślubie i na obronie m.in.), bardzo wyrafinowany i kobiecy very valentino
wiosenny, wesoły, dość ciężki ale uwielbiam go (nie zawsze) sonia rykiel (pomarańczowa)
delikatny i zwiewny, przesliczny i nie upierdliwy dior addict 2
orientalny, nietuzinkowy, zmysłowy i pudrowy zapach jil sander style
i podobnie jak cristal lubie też euphorię CK, chociaż ostatnio jakoś mniej po nią sięgam...
klasyczne be delicious donny karan (chociaż fajny jest tez delicious night i fresh blossom)

ja tak mogę długo, więc poprzestanę na tym, ale najlepiej wiolcia ja udasz się do perfumerii i popsikasz się i wyjdziesz, następnym razem psiknij się innym itd. w końcu znajdziesz swój ukochany zapach


p.s. zapomniałam dopisać cacharel noa perle bardzo go lubię (nawet jak boli mnie głowa), ale nie każdemu się podoba...
 
Ostatnia edycja:
Olcia - wiedziałam, że nos cię tu przywiedzie :-D
Muszę wypróbowac addict, jakoś nigdy go nie wąchałam;-) tak się zafiksowałam maksymalnie na Dune.
No i nie wpadłam jakoś na to, by wypróbowac Agua di Gioia, a wersja męska baaaardzo mi przypadła do gustu i nawet jakiś czas jej używałam, dla mnie to była raczej wersja unisex ;-)
Jutro idę na zakupy:-)

Jeszcze mi się przypomniało, że uwielbiam ten zapach:
oriflame-life-circle-blossom-edt.jpg
czyli Life circle - blossom z Oriflame, niestety wycofali go już ze 2 lata temu, wielka szkoda, bo był cudowny, kwiatowy, wiosenny i w zasadzie tylko wiosną go używałam.
Zresztą wszystkie używam sezonowo - aktualnie lekkie: cytrusowo-herbaciane oraz kwiatowo-orientalne nuty.

Acha, u nas od dłuższego czasu są promocje na perfumy w Superpharm, więc polecam:tak:
 
hehe przywiódł mnie ale trochę to trwało:)

Ja uważam, że dior ma takie zapachy, które jak się pokocha to na zawsze. Ja zakochałam się w addict (ten podstawowy i 2 też lubię) moja mama kocha dolce vita, Ty Dune (dzisiaj będę w douglasie to sobie poniucham:D), a moja psiapsiółka Jadore hehe

mi się kiedyś (jeszcze na studiach) bardzo podobał zapach z avonu prowl. Niestety go też wycofali...chyba mam jakiś niszowy gust:/
 
A ja od lat latem tylko baby doll YSL używam :) co roku dostaję od rodziców na imieniny... taka tradycja :)
 
Ja używam Alien ale zimą. Zimą jakoś ten zapach lepiej się utrzymuje. Latem przy wyższych temp prawie go nie czuć ;/
 
reklama
Do góry