reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pessar na szyjkę

Mi098

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Październik 2021
Postów
38
Dziewczyny, które mają założony pessar na szyjkę macicy: czy Wy też macie ciągle takie uczucie jakby był tam tampon np.
No nie wiem jak to opisać, taki dyskomfort??
 
reklama
Na samym początku coś czułam (pierwsze dni po założeniu), a później zupełnie nic. Żadnego dyskomfortu nie kojarzę 🤔
 
To ja właśnie odwrotnie, na początku zupełnie nic, a teraz ciągle mi się wydaje że coś tam mam. Zupełnie jakby przepełniony tampon.
 
Dziewczyny, które mają założony pessar na szyjkę macicy: czy Wy też macie ciągle takie uczucie jakby był tam tampon np.
No nie wiem jak to opisać, taki dyskomfort??
Mialam w poprzedniej ciąży, ale niczego nie czułam.
Długo już go masz? Może coś się przesunęło i trzeba go poprawić
 
reklama
Jak zgłosisz dolegliwości lekarz na pewno sprawdzi czy wszystko jest na swoim miejscu. Może być też tak że dziecko naciska na szyjke a ona na pessar i stąd dolegliwości. Grawitacja swoje robi.
 
Do góry