reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pets corner

kamcia*

piękna bestyja :)
Dołączył(a)
19 Sierpień 2006
Postów
3 589
Miasto
Galway
Hejka laseczki
Postanowiłam założyć nowy temat , ponieważ większość z nas ma jakieś zwierzątko, i co idzie za tym pytania, problemy, i porady. Więc śmiało możemy tu o naszych pupilach rozmawiac:)
Ja osobiście mam świnke morską mój kochany kolorowy Tomek , część dziewczyn go zna ponieważ mój syn dostał go na urodziny od nich:) Więc jeśli macie jakieś pytania lub chciałybyście kupić świnke to śmiało:))
 
reklama
Ja mam stadko-psa,żółwia,królika,rybki,2papużki cocotail(czy jak sie je tam pisze)i zeberki...oprócz rybek na kazdego mogę pisać wieeeeele złego-ale nie wyobrazam sobie pozbyć się któregoś-no może któras chce króliczka???I jeśli ktoś kiedyś miał żółwia -to mam pytanko-cóż ja biedna nieszczęśliwa mogę zrobić żeby woda tak często nie musiała byc zmieniana?bo akwarium trochę duże i ciężkie jest jak na mycie w wannie 2 razy w tygodniu:(((
Kamcia-brawo za pomysł:)
 
no proszę - nowy dzień i nowy wątek :)
w takim razie ja mam rybki i krewetkę. a w PL psa.
Lubiczanka - ja miałam kiedyś żółwie wodne, ale one jakieś dziwne były... za chiny nie chciały siedzieć w wodzie, tylko po mieszkaniu mi dreptały, więc problemów z wodą nie było. ale mam kolegę, który ma ich chyba ze 4, to zapytam go, co robi:)
 
Lubiczanko moja koleżanka zrobiła wodne małe oczko w ogrodzie i tam zółwie urzeduja, tylko to pewnie inny rodzaj żółwi.
Ja tu miałam rybki ale zdechły po tygodniu, wię stwerdziłam że nie chce wiecej bo musiałąbym inwestowac w lepsze akwarium oświetlenie itp.
Ja jutro ide chyba z Tomkiem do Veta na zastrzyk, bo miał jakieś pazsożyty i mam nadzieje że juz bedzie koniec i juz sie niebedzie drapał;/
Lubiczanko przynajmniej masz dodatkowe zajęcia, nie to żebyś miała mało dzieci:))
Pauletta może kiedyś sie spełnią twoje marzenia. Pamiętasz jak kiedys marzyłas żeby w koncu W poszedł do przedszkola no i masz:)
A tutaj jeszcze stronka z której można zamawiać rzeczy taniej niż w Ptemani itp http://www.zooplus.ie/
 
Ostatnia edycja:
Kamcia bardzo potrzebny i pożyteczny wątek:tak:
ja na razie z moim szczeniakiem nie mam problemów bo jak na takiego malucha jest naprawdę kochany.no może od dwóch dni fisiuje i załatwia się w domu w nocy.zauważyłam że boi się deszczu:-D jak go na noc wypuszczam i pada to przykleja się do drzwi jakby go ten deszcz parzył i za cholerę nie chce wyjść dalej i się załatwić.a że dwa wieczory z rzędu padało to zrobił mi w domu:eek: ale nie narzekam bo to naprawdę sporadyczne przypadki i myślę że jak na takiego psiaka to rewelka:-) muszę go tylko przekonać że deszcz mu krzywdy nie zrobi:-p
 
Drozdusia ja często widze psy jadace w aucie , z przyklejoną mordka do szyby i jak deszcz pada to one przez szybe próbuje go lizać i pić śmieszny widok:))
A napewno twój sie przekona do deszczu:)
 
reklama
Kamcia mam nadzieję bo zima się kończy,nadejdą deszczowe dni i jakoś mi się nie widzi żeby ciągle robił w domu:no: wiem że jest mały i ma do tego prawo ale przyzwyczaił nas do tego że załatwia się na dworze:sorry2: a człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego:tak:
 
Do góry