reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pets corner

o to chyba musisz moje swinki uswiadomic o tym niekumaniu sie z wlascicielami zwlaszcza Snowflake bo ona sie placze pod nogami co niemiara, a wyjdz tylko z pokoju to one zaraz za toba albo przed jak nie zdaze :D
 
reklama
No widzisz moja jest taka zdystansowana hihi nieraz okazuje tesknote i piszczy lub grucha jak ja głaszcze ale bez przesady w sumie młoda jest z wiekiem przyzwyczai sie :) A ty ile masz swoje i ile maja miesiecy?
 
Crazy byl prezentem urodzinowym dla mojego M wiec jest z nami od kwietnia 2010 a Snowflake byla miloscia od pierwszego wejrzenia z zoologa i jest z nami od sierpnia wiec tak na oko chlopak ma kolo roku a mloda kolo 8 miesiecy
 
musze pochwalic Was sie moim Spocikiem.. chlopcyk w koncu opaowal komende siad i daj lape... bo proszenie juz dawno... teraz przed nim dalsza nauka :-) wiem e bedzie ciezko bo on uparty ale damy rade ..opanowanie komend zajmuje mu 2 dni nauki po kilka minut 2 razy dziennie wiec nie jest zle
 
Do góry