reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Petting

nawet jeśli weslug lekarzy jak mówisz istnieje ryzyko (w co jakoś watpie) - to tak czy siak nie da ci to odpowiedzi czy przeniesienie spermy na placu do pochwy w twoim przypadku przyniosło zapłodnienie.
Jedyna odpowiedz da ci test ciazowy, a najlepiej beta.
każdy lekarz ci powie, ze jeśli masz watpliwości należy zrobić test.
A bete mogę już teraz zrobić 15 dni po czy poczekać jeszcze ?
 
reklama
Trochę głupio mówić na ,,ty ,, do osoby co nie znam , forma Pani jest formą grzecznościowa w moim oduczuciu nie każdy lubi jak zwraca się do niego bezpośrednia formą np ,; ty ,,. Rozumiem że nikt nie traktuje , bo widzę że tutaj macie duży spam ostatnio, ale chciałam tylko spytać i już nie będę zawracać głowy, pytałam również na innym forum to do dziś nie uzyskałam odpowiedzi więc stwierdziłam że nie będę się zamęczać i spytam dla spokoju .
dla świetego spokoju zwyczajnie zrób test w odpowiednim momencie i zagadka rozwiązana, a stres Zniknie.
 
Zrob poprostu test w dniu miesiaczki jesli nie przyjdzie I po klopocie . Masz moze 1 % szans zajscia w ciaze nawet moze mniej . Wiec raczej mozesz sie nastawic na negatyw . A nastepnym razem uwazajcie przy takich zabawach :)
 
Ale u mniez z tymi miesiączkami jest masakra 4 miesiace temu musiałam luteine brac , pozniej okazało się że mam wysoka prolaktune wiec czas 11 dni to umowny czas o dokonca nie wiem czy przyjdzie właśnie wtedy ....
 
Zrob poprostu test w dniu miesiaczki jesli nie przyjdzie I po klopocie . Masz moze 1 % szans zajscia w ciaze nawet nie mniej . Wiec raczej mozesz sie nastawic na negatyw . A nastepnym razem uwazajcie przy takich zabawach :)
Tak będziemy uważać, no cóż oby ten 1 procent nie był pozytywny w moim przypadku
 
Ale u mniez z tymi miesiączkami jest masakra 4 miesiace temu musiałam luteine brac , pozniej okazało się że mam wysoka prolaktune wiec czas 11 dni to umowny czas o dokonca nie wiem czy przyjdzie właśnie wtedy ....
Czy przyjdzie czy nie to zrob test w dniu miesiaczki I bedziesz wiedziala . Ja stawiam ze bedzie jedna kreska . Bo musialabys miec pecha I byc mega plodna zeby faktycznie sie udalo
 
reklama
A I jeszcze miec owulacje I plemniki partnera mega zywotne . Wiec malutkie prawdopodobienstwo ze wpadlas ale dla wlasnego spokoju mozesz w dniu miesiaczki ten plytkowy zrobic
 
Do góry