reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Petting

reklama
I tak, 15 dni po ryzykownej sytuacji test już będzie wiarygodny.
[/QUOTE]
NIe musisz go robić, bo tu nie ma szans na ciążę, ale jak lubisz. Ja wolałabym sobie czekoladę kupić zamiast testu.
Ale ogólnie szans przez petting czy po prostu brak szans przez to że nie był to dzień owulacji?
 
Skoro jesteś 15 dni po tym pettingu, a okres masz mieć dopiero za 11 dni, to tym bardziej nie ma szans na ciążę. Owulacja jest ok. 14 dni przed miesiączką, nie zajdzjesz w ciążę 10 dni przed dniami płodnymi.

I tak, 15 dni po ryzykownej sytuacji test już będzie wiarygodny.
chciałam dokładnie to samo napisać.
Nigdy nie sadziałam ze beż stosunku będę robić test no ale cóż
nie musisz robić, ale skoro się denerwujesz ze może być ciąża, to robisz go wyłącznie sla świetego spokoju.
 
reklama
Do góry