reklama

Petycja w sprawie oddania zagrabionego "dziękuję"

Temat na forum 'Archiwum mam październikowych'10' rozpoczęty przez sugar_and_spice, 25 Marzec 2011.

1. sugar_and_spice

sugar_and_spice matka Króla

My, użytkowniczki Forum BabyBoom, zwracamy się z żądaniem zwrócenia zagrabionego nam niesłusznie "Dziękuję". Informujemy, że "Lubię to", które zastąpiło podziękowania nie wnosi nic w nasze dyskusje, gdyż logicznym jest, że LUBIMY siebie na wzajem, forum, itd.- inaczej nas by tu nie było.
    Oddajcie nam nasze "DZIĘKUJĘ"- które było dla nas wirtualną formą wręczenia czekoladek, podziękowania, buziaczka i wyrażało wiele innych uczuc.
    "Lubię to" jest na fejsbóku i niech tam zostanie, wolimy naszą forumową oryginalnośc niż amerykanizację i fejsbókowizytację naszego klikania.

Jeśli jesteś za, wpisz się odrębnym postem :-)

2. E-lona

E-lona Fanka BB :)

Jestem za, a nawet przeciw ;-)
    Wkleję tu to co napisałam na ogólnym.

DZIĘKI! były fajne, ale rozumiem dlaczego zniknęły. Jeżeli jakaś funkcja nie jest rozwijana (a tak jest w tym przypadku) to jeżeli ktoś znajdzie w niej lukę to może się włamać na forum i narobić zamieszania (coś skasować, zebrać dane,...) więc myślę, że dzięki zniknęły dla naszego bezpieczeństwa.

A może w ramach rekompensaty w emotikonach administratorzy dodadzą buźkę całusa czy coś w tym stylu.

3. reklama
  4. happybeti

happybeti show must go on...

Nic nie rozumiem z tego "rozwijania funkcji" i dlaczego akurat "dzięki"padły ofiarą...:wściekła/y:A jesli juz naprawdę tak musi byc,to ja też proszę o nowe emotikonki- buziaczki,przytulaski ,gratulacje i inne pozytywne odczucia.

5. aniawa

aniawa Fanka BB :)

Podpisuję się pod wami obiema rękami i nogami :tak:

6. DZIULKA78

DZIULKA78 uzalezniona od BB

ja tez chce STARA FORMULKE PODZIEKOWANIA!!!!!!!!!!!! i przestancie papugowac FB bo sie rzygac chce!

7. Efa

Efa Fanka BB :)

również żądam przywrócenia "dziękuję"

8. Alicja z Krainy Czarów

Alicja z Krainy Czarów od teraz serca mam dwa..

popieram, popieram, popieram!!!!

forma "lubię to" nic produktywnego nie wnosi do dyskusji. "dziękuję" było ciepłe, szczere i NASZE.

9. martaik

martaik Fanka BB :)

Ja także oczekuję ze "dziękuje" powróci!

10. reklama
  11. makuc

makuc Fanka BB :)

dopisuję się i ja!

12. janslu

janslu Administrator Członek załogi

Kochani,
    dziękuję nie wróci, bo nie ma takiej technicznej możliwości. Rozszerzenie, które zapewniało nam "dziękuję", ma poważny błąd bezpieczeństwa, ale nie jest już rozwijane przez swoich twórców. Jedyne co możemy zrobić, to zmienić nazwę "lubię to", na "dziękuję", bez zmiany funkcji.

Poleć forum