reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ph krwi pępowinowej

Agnieszeek

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2018
Postów
38
Cześć, potrzebuję porady. Rodziłam moja córkę 3mies temu w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy. Niby wszystko super, porod siłami natury, córka dostała 10 punktów. Niestety po kilku minutach pielęgniarka poinformowała mnie o niepokojącym wyniku ph krwi pępowinowej który wynosił 6,9. Badanie powtórzono, wyszlo to samo. Następne badanie ph z krwi pobranej z żyły dziecka wyszło wporzadku. Skierowano mnie na usg główki żeby sprawdzic wszystkie przepływy-wyników normie. Powtorzylismy badanie po 6tyg życia które również wyszło ok. Niestety nadal martwię się czy wynik ph z krwi i pępowinowej nie świadczy o jakimś nkedotlenieniu które ujawni się dopiero później... Niby narazie malutka rozwija się ok ale spędza mi to sen z powiek. Czy któraś z was miała podobna sytuację? Czy możecie mi coś doradzić?
 
reklama
Rozwiązanie
Nawet nie wiedziałam że to sprawdzają. Jeśli USG główki ok to raczej nie ma się czym martwić [emoji6] gdyby było niedotlenienie to wyszły by zmiany.
Nawet nie wiedziałam że to sprawdzają. Jeśli USG główki ok to raczej nie ma się czym martwić [emoji6] gdyby było niedotlenienie to wyszły by zmiany.
 
Rozwiązanie
Do góry