reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PHANTAS-kowe pozdrowienia

elwis_m

IV/V 2005, II 2009
Dołączył(a)
17 Styczeń 2005
Postów
20 525
Miasto
Warszawa
Witam ponownie babeczki :tak:

W tym wątku możecie wpisywać to, co chcecie aby się znalazło w liście do naszej Phantas-ki :-) .
Poczekam kilka dni, potem skopiuję albo wydrukuję i wyślę Ewie i Oliweczce :-)

Kto ma ochotę to serdecznie zapraszam. I tak napiszę list, a pomyślałam, że może ktoś z Was ma ochotę skrobnąć parę słówek do Phantas.

z góry dziękuję za wpisy, myślę że będzie jej miło :happy:
 
reklama
Jak na razie nie mam pomysłu więc po prostu przesyłam gorące pozdrowienia od Iza i Wiktorii:)
Trzymajcie się ciepło dziewczyny :)
 
Koteczku, zamierzam(y) napisać list do Phantas. Jeżeli o mnie chodzi, to bardzo bym chciała się dowiedzieć co u niej i Oliweczki słychać. Tak dawno Ewa nie zaglądała na bb... Żadna z nas nie posiada nr telefonu do Phantaski, a ja mam jej adres domowy. I to jest chyba jedyny namiar jaki mamy. Dlatego postanowiłam napisać do niej list, i Wam też daję taką możliwość :-). Jeżeli chcesz coś napisać, przekazać Ewie i Oliweczce to zapraszam :-)
 
hej a ja mam numer do Phantas ( mam nadzieję że aktualny)
i zaraz wyślę jej smsska , żeby się odezwałą i napisałą co u nich:)

oczywiście przesyłam dla niej i dla Oliwki pozdrowienia :)
 
no nareszcie ktoś znalazł numer!!!!
to już nie będziemy pisać listu???? buuuu
Mireczko zadzwoń do niej!!! albo mi daj nr, to zadzwonię :-D (ja to gaduła jestem okropna!!!)
 
reklama
no to chwała Bogu że sprawa sie rozwiązała bo ja juz trzeci dzień myślę co by tu powiedzieć Phantas a tak to liczę że sie odezwie.
 
Do góry